12.04.2021, meniny má
6. apríla 2021

Bojovníka Romana Paulusa z Paty čaká druhý zápas v Oktagone už v máji. Svoje sily si zmeria s Čechom Michalom Konrádom

Bojovníka Romana Paulusa z Paty čaká druhý zápas v Oktagone už v máji. Svoje sily si zmeria s Čechom Michalom Konrádom
Zdroj: FB Oktagon MMA/proboxing.cz
reklama

Pravidelne vás informujeme o úspechoch bojovníka Romana Paulusa z Paty, ktorého tvrdá drina mu priniesla vo svete bojových športov už mnoho úspechov. Tentokrát bude opäť zápasiť v jednej z najprestížnejších československých MMA organizácií – Oktagone. Svoje sily si zmeria s protivníkom Michalom Konrádom.

Pôjde o jeho druhý profesionálny zápas

Roman Paulus je našim čitateľom už dobre známy, keďže sme o ňom priniesli množstvo článkov. Trénuje pod vedením tých najlepších, a to zápasníka Attilu Végha, Lajoša Kleina či Ivana Buchingera v Spartakus Fight Gyme, kde začínal už v 15 rokoch. Súťaží v ľahkej váhovej kategórii do 70 kilogramov.

Šampión poslednej Oktagon výzvy zdolal po piatich kolách Tomáša Zajaca. Na ďalšom turnaji Oktagon 23 bude 1. mája 2021 čeliť českému borcovi Michalovi Konrádovi, ktorý má za sebou viac skúseností v ringu. Pre 20-ročného Paulusa to bude v poradí druhý profesionálny zápas v kariére.

Jeho protivníkovi sa v poslednom zápase podarilo po troch prehrách opäť zvíťaziť nad Igorom Lukačovičom, no ďalšia porážka by preňho znamenala veľké mínus. Podarí sa Romanovi vyhrať nad skúsenejším bojovníkom? To sa dozvieme už o 25 dní v online prenose.

Skvelý program pre všetkých

Oktagon 23 budete môcť sledovať 1. mája len na oktagon.tv o 18.00 hod. Online vstupenku si môžete zakúpiť po registrácii na tomto odkaze. Cena lístka je 10 eur a okrem živého prenosu zahŕňa aj 7D záznam.

V titule ťažkých váh sa predstaví jednotka rebríčka Martin Buday, ktorý si zmeria sily s poľským veteránom Kamilom Mindom. Okrem Paulusa a Konráda vás čaká aj súboj dvoch zahraničných bojovníkov, ktorý sa do oktagonu vracajú po dlhšej pauze. Poliak Robert Bryczek a Brazílčan Kaik Brito sa postavia proti sebe vo walterovej váhe.

Ďalej sa môžete tešiť na Václava Mikuláška, nórskeho bojovníka Thomasa Robertsona, Petra Monster Kníža, Terezu Bledou a Evelinu Wozniak. Večer sa bude niesť v hesle najväčší-najtvrdší-najdesivejší.

Zdroj: FB OKTAGON MMA

Podporte Romana zdieľaním.

Zdroje: sportnet.sme.sk, sport.aktuality.sk, 7sport.sk, FB MMA OKTAGON, oktagon.tv
Zdieľať na Facebooku