08.12.2023, meniny má
21. septembra 2023

Burčiak párty už tento víkend na letnej terase Pizzerie AB. Rozlúčte sa s letom v atmosfére ľudovej kapely, pečených špecialít a kvalitného burčiaku

Burčiak párty už tento víkend na letnej terase Pizzerie AB. Rozlúčte sa s letom v atmosfére ľudovej kapely, pečených špecialít a kvalitného burčiaku
Zdroj: Freepik.com, Pizzeria AB

Pizzeria AB vás srdečne pozýva na svoju prvú Burčiak párty, na ktorej sa môžete rozlúčiť s letnými dňami v jedinečnom štýle. Na ich letnej terase sa budete môcť unášať atmosférou veselej ľudovej hudby a kvalitným burčiakom.

Ste si istí, že na akciu prídete? Zapojte sa do doleuvedenej súťaže, vďaka ktorej môžete vyhrať voucher v hodnote 30 eur na konzumáciu podľa vlastného výberu.

Pečené špeciality, ľudová kapela a regionálne vinárstva. Vstup na akciu zdarma

Na Burčiak párty budete mať príležitosť ochutnať burčiak a vína z regionálnych vinárstiev, ako sú Šintavan, Víno Chudý Vinohrady nad Váhom a JM Mikuš Doľany

Tím kuchárov Pizzeria AB pre vás pripraví pečené špeciality, aby sa sobotňajší večer stal skutočným potešením pre vaše chuťové poháriky. Vychutnáte si špeciality ako sú lahodná kačacina, tradičná cigánskaa lokše. Fajnšmekri si budú môcť pochutiť na domácich BAO BUNS, čo sú domáce parené knedličky plnené kačacím mäsom a inými dobrotami.

reklama

Vstup na Burčiak párty je úplne zdarma. Ak chcete mať istotu, že si nájdete miesto na sedenie pre vás a vašich priateľov, neváhajte si zarezervovať stôl na telefónnom čísle 0915 181 777 alebo na čísle 031 789 55 63. V prípade chladnejšieho počasia sa ničoho nemusíte obávať – ohrievače a deky budú pre vás pripravené.

Zdroj: Pizzeria AB

Zapojte sa do súťaže o voucher v hodnote 30 eur

Pizzeria AB si taktiež prichystala peknú odmenu pre svojich zákazníkov. Na ich Facebook profile prebieha súťaž o voucher na konzumáciu podľa vlastného výberu v hodnote 30 eur, ktorý môžete využiť na Burčiak párty. Stačí sa zapojiť a máte šancu vyhrať túto skvelú cenu.

Kolektív Pizzerie AB sa už teraz teší na všetkých návštevníkov. Príďte si užiť pekný večer, ochutnať skvelý burčiak a zažiť príjemnú atmosféru s priateľmi a rodinou. 

Zdroj: Pizzeria AB

Zdroj: Pizzeria AB

Zdroj: Pizzeria AB

Zdroj: Pizzeria AB

PR článok vznikol v spolupráci so značkou Pizzeria AB

Zdroje: Freepik.com
Zdieľať na Facebooku