28.05.2023, meniny má
10. decembra 2018

Čarovný Coca Cola kamión vyčaril úsmev nielen deťom, ale aj dospelým. Sereď žila vianočnou atmosférou

reklama

Ako sme už avizovali dlhší čas, dnes prišiel ten deň, kedy sa splnil detský sen viacerých z nás. Coca Cola kamión nie je hocijaký. Je to kamión, ktorý môžete už niekoľko rokov vidieť na televíznych obrazovkách v krásnych vianočných reklamách.

Dátum 10. december sa preto mnohým z nás zapíše do pamäti ako deň, kedy sme mohli vidieť tento legendárny kamión na vlastné oči v Seredi. Deti sa tak konečne dočkali Santa Clausa a jeho škriatkovských pomocníkov, ktorí sa postarali o skvelú atmosféru a výbornú náladu všetkých zúčastnených.

Autor: Lukáš Klčo

Svoje fotky so Santa Clausom nájdete v galérii na tejto internetovej stránke. Pre milovníkov fotenia boli pripravené fotopointy pri vianočnom kamióne spolu aj s vianočnými škriatkami.

reklama

Krásnu spomienku ste si mohli spraviť aj na vyvýšenom pódiu pred kamiónom. Dokonca vám fotku aj hneď vytlačili, stačilo, ak ste ju zdieľali na vašom Instagrame pod hashtagom #DarujmeSa. Celá akcia mala totiž aj charitatívny rozmer. 

Na podujatí ste si mohli kúpiť rôzne vianočné predmety, čím ste taktiež prispeli na dobrú vec. Finančný výťažok z predaja poputuje na pomoc rodine v núdzi. Sme veľmi radi, že sa v období Vianoc takýmto spôsobom dokázalo pomôcť. Za krásne fotky a spoluprácu ďakujeme fotografovi Lukášovi Klčovi.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: Autor fotiek: Lukáš Klčo
Zdieľať na Facebooku