23.01.2022, meniny má
4. novembra 2021

Český herec Miroslav Donutil vystúpi so svojou fantastickou one man show v Seredi už tento mesiac. Lístky sú už v predpredaji

Český herec Miroslav Donutil vystúpi so svojou fantastickou one man show v Seredi už tento mesiac. Lístky sú už v predpredaji
Zdroj: post-gazette.com/budejckeakce.cz
reklama

Už tento mesiac sa na javisku Domu kultúry v Seredi predstaví jeden z najpopulárnejších českých hercov súčasnosti, ktorého rozprávanie a vtipné príhody pobavia celé publikum. Miroslava Donutila určite poznáte z filmu plného nesmrteľných hlášok – Pelíšky, či z filmu Čierni baróni. Je však známy aj ako fantastický komik a zabávač, ktorý so svojou one man show s názvom Cestou necestou už v minulosti v našom meste vystupoval.

Nový vianočný program legendárneho herca si budete môcť vychutnať 26. novembra 2021 o 19.00 hod. v estrádnej sále Domu kultúry. Vstupenku v cene 17 eur si môžete zakúpiť už teraz v kine NOVA alebo na sieti ticketportal.sk. Dĺžka podujatia je približne 90 minút. Predstavenie bude v režime OTP (očkovaní, testovaní, po prekonaní covidu).

Plač od smiechu bude zaručený

„Miroslav Donutil… Treba viac slov? Veď, kto by tohto vynikajúceho herca a skvelého rozprávača nepoznal? Obľúbený český herec sa predstaví vo svojom novom vianočnom programe a svojimi príhodami a ich geniálnym podaním Vás dokáže rozosmiať, fantasticky zabaviť, ohúriť, ba dokonca aj rozplakať! Nenechajte si ujsť Vianočnú show aktuálne najlepšieho českého rozprávača a zabávača!“ uviedol Dom kultúry v Seredi.

Zdroj: domkultury.sered.sk

reklama

Svoje nesmrteľné historky vydal aj na kazetách a CD. Spomenúť môžeme napríklad Historky z provázku – zvukový zostrih jeho televíznych programov v Baráčnickej rychte plný príhod z divadelného života.

Stvárnil úlohy v pokladoch česko-slovenskej kinematografie

Poznať ho môžete ako legendárneho otca Šebka z filmu Pelíšky, ktorý na televíznych obrazovkách nemôže chýbať na žiadne Vianoce. Na filmovom plátne stvárnil aj úlohu Cyrila v komédii Román pro muže či JUDr. Jarina Ulricha v Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Taktiež je hlavnou postavou v seriáli Doktor Martin.

70-ročný herec je taktiež od 90. rokov členom Činohry Národného divadla v Prahe, kde pôsobí dodnes. Na divadelných doskách sa predstavil v hrách ako Hamlet, Rómeo a Júlia, Být či nebýt alebo Don Juan.

Prvou zastávkou tejto skvelej one man show bude práve Sereď, po ktorej bude pokračovať v Bratislave, Trenčíne, Banskej Bystrici a Žiline. Príďte si užiť príjemný večer pri humornom rozprávaní v podaní legendy, po ktorom budete zo sály odchádzať s úsmevom na tvári.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: domkultury.sered.sk
Zdieľať na Facebooku