18.07.2019, meniny má

Charitatívna akcia Spojme sa pre deti je jedinečná možnosť, ako môžete pomôcť deťom bez domova a rodiny

26. februára 2019
reklama

Plesová sezóna sa nám pomaly končí a my by sme radi upozornili ešte na jedno podujatie, ktoré nám je veľmi sympatické. Ide o charitatívnu akciu Spojme sa pre deti, ktorá sa bude konať 23. marca 2019 v Dome kultúry v Seredi. Tú organizuje už po deviatykrát Centrum pre deti a rodiny Sereď a OZ pri Detskom domove v Seredi.

Hlavnou myšlienkou tohto podujatia je pomoc pre deti v Detskom domove v Seredi. Celý výťažok z akcie sa využije na ich vzdelávanie a učebné pomôcky, letné tábory a tiež na zlepšenie podmienok v centre. Musíme vyjadriť poklonu všetkým zamestnancom a pedagógom detského domova na čele s riaditeľom Jánom Jankulárom. Svoju prácu odvádzajú všetci naozaj veľmi dobre a Detský domov v Seredi je momentálne moderné centrum pre deti a rodiny.

Vďaka vašej účasti na tomto podujatí však môžu deti dostať o čosi viac, na čo jednoducho z rozpočtu už nevystanú financie. Berme na vedomie, že sú to deti, ktoré za svoj osud nemôžu a v detskom domove sa neocitli na základe svojho rozhodnutia. Aj oni si zaslúžia našu pomoc. Minulý rok sa podarilo vyzbierať približne 5 000 eur a sami sme zvedaví, či sa v tomto ročníku podarí prekonať už aj tak krásnu čiastku.

Pomôžete a určite sa aj dobre zabavíte

Áno, predovšetkým ide o pomoc deťom. No na tejto akcii sa určite aj zabavíte. My sami sme sa tohto podujatia zúčastnili už dvakrát a vždy nás prekvapila veľmi milá a priateľská atmosféra a dobrá nálada, ktorá panovala medzi všetkými účastníkmi.

Tešiť sa môžete aj na zaujímavý program. Predstavia sa v ňom detičky z detského domova so svojim vystúpením a tajný hosť, ktorého meno zatiaľ nebudeme prezrádzať. Klasikou je naozaj bohatá tombola s množstvom zaujímavých cien od výmyslu sveta, ktorým sa každý z nás poteší. Hlavným hosťom večera bude už legendárna kapela Čibuk, ktorá roztancuje naozaj všetky vekové kategórie.

Po minulé roky moderoval túto akciu Jožo Pročko, ktorý svojej povesti zábavača nezostal nič dlžný. Život je však zmena a na moderátorskom poste sa ocitne skúsený moderátor a zabávač Richard Vrablec, ktorý má s moderovaním dlhoročné skúsenosti a my sami sme na jeho schopnosti zvedaví.

Ako sa dostanete k vstupenkám?

Veľmi jednoducho. Cena vstupenky je 25 eur a buď si ich kúpite priamo v budove detského domova alebo zavoláte na telefónne číslo 0905 988 011. V cene je zahrnutá 2-krát večera, káva a fľaša vína pre pár. Všetky podstatné informácie nájdete aj na FB stránke Detského domova v Seredi, ktorú nájdete na tomto odkaze.

Moderátor večera Richard Vrablec

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním

Zdieľať na Facebooku

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.