27.06.2022, meniny má
22. júna 2022

Charitatívne podujatie Palec hore fest v Šoporni bude zábavou pre deti aj dospelých. Výťažok z neho poputuje deťom na onkológii

Charitatívne podujatie Palec hore fest v Šoporni bude zábavou pre deti aj dospelých. Výťažok z neho poputuje deťom na onkológii
Zdroje: shop.rukahore.sk/FB Gábor Boki Bokor
reklama

Leto sa nám rozbieha vo veľkom štýle. Každý týždeň sa konajú rôzne akcie, ako koncerty, diskotéky či iné podujatia, ktoré lákajú nielen obyvateľov Serede. A hoci si tento víkend konečne užijeme Seredský hodový jarmok, chceme vás upozorniť aj na jedno zaujímavé podujatie v neďalekej obci Šoporňa.

Na tejto akcii, ktorá sa bude konať na známej šopornianskej Rajčure, však pôjde nielen o skvelú zábavu. Výťažok z tohto celodenného charitatívneho podujatia bude totiž venovaný organizácii Deťom s rakovinou n.o. na nákup injekčnej pumpy pre deti na onkológii. Organizátorom je OZ Fandíme Slovensku, ktoré zriadilo aj darcovskú výzvu.

Palec hore fest 2022 sa bude konať v sobotu 25. júna 2022 od 10.00 hod. až do nedele 26. júna do 3.00 hod. Skvelú zábavu si tu cez deň užijú najmä deti, program pre dospelých sa začne vo večerných hodinách. Vstupné na akciu je 5 eur a zakúpiť si ho môžete na tomto odkaze.

Najprv zábava pre deti

Program určený našim najmenším s názvom Deťom! Palec hore začne v sobotu 25. júna o 10.00 hod. a potrvá do 20.00 hod. Deti sa môžu vyšantiť až na štyroch skákacích atrakciách, ktoré sú zahrnuté už v cene vstupenky.

reklama

Okrem toho si pochutia na waflovom kornútku, točenej zmrzline, cukrovej vate, pukancoch, hranolkách a iných dobrotách. Užijú si maľovanie na tvár či detskú diskotéku a zabaviť ich prídu:

  • Hugo Sníček z TV Jojko
  • Šašo Jaro
  • Barbora Bajčiová (majsterka sveta v pretláčaní)
  • LIL ASH
  • SIMA (príde podporiť)

Zdroj: Palec Hore Fest

A teraz niečo pre dospelých

Počas celého dňa sa každé dve hodiny bude žrebovať tombola, spolu až osemkrát. Tombolový lístok dostane každý zadarmo k vstupenke. Okrem rôznych pochúťok môžete vyhrať aj hračky alebo niektorú z hlavných cien. Ako spomína organizátor Marián Póša: „Prezradím len toľko, že ak ju vyhráš, domov peši nepôjdeš, ale zas ani vodičák mať nemusíš…“

Potom, ako večer odovzdáte deti babkám, dedkom či iným „au pair“, nezabudnite sa na Rajčuru vrátiť. O 20.00 hod. sa začína Palec hore – Párty a vy si môžete užívať skvelú zábavu až do 3.00 hod. Tešiť sa môžete na:

  • MC Erik feat. Zuzana
  • BOKI (koncert)
  • DJ (od 00.00 do 3.00 hod. párty)

Veľmi bohatý a zaujímavý program pre deti aj dospelých svedčí o tom, že Palec hore fest bude naozaj zaujímavá akcia. Cez víkend to bude v Šoporni žiť a vy môžete byť toho súčasťou.

Zdroj: palechore.com

Zdroj: palechore.com

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB Marián Póša, FB udalosť Palec Hore Fest 2022, FB udalosť PALEC HORE - FEST, inviton.eu, palechore.com
Zdieľať na Facebooku