04.04.2020, meniny má
13. novembra 2019

Charitatívny koncert Spolu bez bariér so Simou Martausovou a Veronikou Strapkovou

Charitatívny koncert Spolu bez bariér so Simou Martausovou a Veronikou Strapkovou
Zdroj: FB Sima Martausová/FB VeronikaS - Veronika Strapková/FB malinyJAM
reklama

Charitatívny koncert Spolu bez bariér organizuje občianske združenie Nikolka už po tretí raz. Tento rok sa miesto konania presúva zo Serede do neďalekej Dolnej Stredy, nakoľko Dom kultúry v Seredi je plne obsadený. Dolná Streda je našťastie blízko a Seredčania si môžu tento koncert užiť v športovom kultúrnom stredisku24. novembra 2019 so začiatkom o 17.00 hod. Vstupné je 7 eur a pre ZŤP je vstup zdarma. Celý výťažok zo vstupného pôjde na pomoc hendikepovaným deťom.

Sima Martausová, Veronika Strapková a MalinyJam

Tento rok sa môžete tešiť na koncert populárnej Simy Martausovej a Veroniky Strapkovej. O zábavu pre deti sa postarajú chlapci a maskoti z MalinyJam. Okrem koncertov je vďaka štedrým sponzorom pripravená aj bohatá tombola. Od 12. novembra 2019 sa dajú lístky zakúpiť osobne na Obecnom úrade v Dolnej Strede alebo môžete využiť online predaj. Všetky dôležité informácie a aktuality ohľadom koncertu nájdete na facebookovej udalosti.

„Srdečne vás pozývame na náš 3. ročník charitatívneho podujatia SPOLU BEZ BARIÉR, kde spolu pomôžeme hendikepovaným deťom. Je nám cťou, že už tretí rok môžeme pre vás pripraviť večer plný hudby, zábavy, no hlavne pomoci tým, ktorí to veľmi potrebujú – malí veľkí bojovníci, ktorí síce „do vienka“ nedostali zdravie, no zato majú obrovskú bojovnosť a túžbu priblížiť sa zdravým rovesníkom.“ Pozvánka od OZ Nikolka

zdroj: FB Nikolka o.z.

Občianske združenie Nikolka

Toto občianske združenie funguje v Seredi už od roku 2016 a primárne vzniklo pre Nikolku Polákovú, ktorá bojuje s diagnózami detská mozgová obrna a autizmus. V súčasnosti však pomáhajú všetkým hendikepovaným deťom prostredníctvom organizovania hudobných, divadelných, kultúrnych podujatí a mnohých ďalších činností s cieľom získať finančné prostriedky. Ak by ste sa o nich chceli dozvedieť viac, navštívte ich webovú stránku. 

Hudobný program tento rok prináša skvelé slovenské speváčky a program pre deti v podaní MalinyJam tiež určite stojí za to. Tak čo, Seredčania, prídete sa zabaviť? Určite neváhajte podporiť túto dobrú vec.

Sima Martausová. Zdroj: FB Sima Martausová

Veronika Strapková. Zdroj: FB VeronikaS – Veronika Strapková

MalinyJam. Zdroj: FB malinyJAM

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB udalosť 3. charitat. koncert SPOLU BEZ BARIÉR, FB Nikolka o.z., nikolkaoz.sk
Zdieľať na Facebooku