24.09.2020, meniny má
reklama
12. apríla 2020

Chcete mať doma futbalistku? Akadémia ŠKF Sereď spúšťa zaujímavý projekt a otvára dievčenskú kategóriu

Chcete mať doma futbalistku? Akadémia ŠKF Sereď spúšťa zaujímavý projekt a otvára dievčenskú kategóriu
Zdroj: pexels.com/seredsity.sk
reklama

Ženský futbal začína mať vo svete čoraz väčšiu pozornosť a o slovo sa hlási aj Sereď. Akadémia futbalového klubu ŠKF Sereď sa rozhodla, že priestor chce dať dievčatám z nášho mesta.

Seredský klub na svojej oficiálnej facebookovej stránke ešte začiatkom marca predstavil viaceré novinky súvisiace s jeho mládežníckou akadémiou. Veľmi kladne hodnotíme zloženie skúsených hlavných trénerov, ktorí budú mať na starosti práve mládežnícke kategórie. Všetci sú to tréneri s UEFA licenciami, čo samo o sebe vypovedá o ich trénerských kvalitách.

Akadémia ŠKF Sereď však chce dosahovať úspechy aj v ženskom futbale a po novom chce dať šancu všetkým šikovným dievčatám, ktoré by sa tomuto športu chceli venovať.

Do tejto katekgórie sa tak môžu prihlásiť dievčatá s ročníkom narodenia 2006 a mladšie. Svoje dcéry či vnučky môžete prihlásiť mailom na adresu skfseredakademia@gmail.com alebo telefonicky na telefónnom čísle 0908904585. 

Na tréningy si však futbalistky budú musieť počkať až do konca karantény, potom môžu svoj talent predviesť naplno.

Ak máte doma futbalistu alebo po novom futbalistku, môžete s nimi trénovať aj doma. ŠKF pridala na svoj Facebook niekoľko videí svojich zverencov, ktorí majú tréningy naplánované aj na doma. Pridať sa môžete aj vy. Do článku ešte prikladáme niektoré ukážky, ako momentálne trávia čas seredskí futbalisti.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB ŠKF Sereď
Zdieľať na Facebooku