08.12.2023, meniny má
31. októbra 2022

Cirkevná ZŠ sv. Cyrila a Metoda pozýva všetkých malých zvedavcov na Science workshop, ktorý bude plný fantastických vedeckých experimentov

Cirkevná ZŠ sv. Cyrila a Metoda pozýva všetkých malých zvedavcov na Science workshop, ktorý bude plný fantastických vedeckých experimentov
Zdroje: freepik.com/FB CZŠ sv. Cyrila a Metoda Sereď
reklama

Majú vaše deti radi vedu a techniku? Vymýšľajú si doma rôzne hókusy-pókusy? Predstavivosť im ide na plné obrátky? V takom prípade čítajte ďalej. Máme pre vás pozvánku na veľmi príjemnú akciu s názvom science workshop.

Strávte jedno sobotné dopoludnie v spoločnosti vašich malých bystrých deťúreniec a možno vás aj prekvapí, ako sa vedia sústrediť, keď ich niečo naozaj zaujme. Sledujte, čo všetko nové sa môžu naučiť. Čakajú ich hry, zábava a prežijú čas plný prekvapení.

Science workshop na CZŠ sv. Cyrila a Metoda

Cirkevná základná škola sv. Cyrila a Metoda sídliaca na Komenského ulici v Seredi organizuje zaujímavú akciu Science workshop. Táto aktivita je určená pre všetkých malých zvedavcov vo veku 4 – 6 rokov.

Konať sa bude 12. novembra 2022 v priestoroch Cirkevnej základnej školy sv. Cyrila a Metoda na komenského ulici 3064/41 v Seredi, konkrétne od 10.00 hod. do 11.30 hod.

reklama

Science workshop tvorí súbor vedeckých experimentov podnecujúcich kreativitu, logické myslenie a v neposlednom rade pozitívne vnímanie vedy a techniky.

Zdroj: Seredsity.sk

Edukačné hry deťom pomáhajú rozvíjať skupinovú spoluprácu a pomáhajú odbúrať bariéry pri nástupe do školy. Deti si sami prakticky vyskúšajú rôzne vzrušujúce vedecké experimenty s lektormi George Science.

Zábavnou formou si tak jednoducho osvoja nové poznatky priamo v prírodovednom laboratóriu, zatiaľ čo rodičia si môžu vychutnať šálku teplej kávy či čaju.

„Cieľom projektu George Science je vďaka pútavej, interaktívnej forme, v podstate hry, objasniť deťom základné vedné disciplíny chémiu, matematiku, fyziku a ďalšie prírodovedné odbory.“ CZŠ sv. Cyrila a Metoda Sereď

Zapáčila sa vám táto myšlienka rovnako ako nám? Tak určite príďte, možno sa tam uvidíme!

Zdroj: CZŠ sv. Cyrila a Metoda Sereď

Zdroje: CZŠ sv. Cyrila a Metoda Sereď
Zdieľať na Facebooku