20.06.2024, meniny má
24. októbra 2023

Čo týždeň, to súťaž a výborné umiestnenie. Sára Kvocerová ukončila svoju prvú súťažnú sezónu ziskom krásneho 2. miesta v kategórii junioriek

Čo týždeň, to súťaž a výborné umiestnenie. Sára Kvocerová ukončila svoju prvú súťažnú sezónu ziskom krásneho 2. miesta v kategórii junioriek
Zdroj: IG Sára Kvocerová
reklama

Seredčanka Sára Kvocerová vkročila do sveta veľkých súťaží bikini fitness len nedávno. Napriek tomu už stihla zožať nejeden úspech, o čom svedčia aj získané poháre a diplomy, ktoré jej teraz hrdo zdobia domov.

Cesta za plnením jej sna nebola ľahká. Sára je ale žiarivým príkladom toho, ako vytrvalosť, cieľavedomosť, odhodlanie, sebazaprenie a nádej dokážu zmeniť človeku život.

Posledná súťaž sezóny

Jesennú sezónu zakončila Sára v predposledný októbrový víkend na Dynamic CUPe v Dolnom Kubíne, kde súťažila opäť v dvoch kategóriách – Ženy a Juniorky.

„Keďže to bola moja posledná súťaž v tomto roku, hlavným cieľom bolo si to čo najviac užiť a ocenenia, ktoré nečakane prišli, ma veľmi milo prekvapili. V kategórií junioriek som skončila na nádhernom 2. mieste a v kategórií žien na krásnom 5. mieste. Tento šport neprináša len ocenenia, prináša veľmi užitočné skúsenosti, pády, disciplínu, nádherné kamarátstva a silné emócie,“ priblížila nám Sára.

reklama

Zdroj: IG saari_kvocerovaa

„Výsledky z mojej prvej súťažnej sezóny v bikini fitness ma neskutočne potešili a každá súťaž na ktorej som sa v posledných troch týždňoch zúčastnila priniesla ocenenie. S radosťou hlásim získanie 7. , 6. , 5. , 4. , 3. a 2. miesta. Prvé si odkladám ako výzvu na jar! Som vďačná za takúto skúsenosť, oporu v mojich najbližších a hlavne za moju trénerku Radku Szombathovú!“ dodala na záver.

A ako Sára vraví, jej cesta ešte nekončí, no práve začína. Spoločnými silami s trénerkou Radkou majú v pláne doladiť chyby, aby to na ďalšiu sezónu bolo ešte o niečo lepšie.

Ak ste fanúšikovia Sáry a chcete sledovať jej prípravy na súťaže a cestu až po vysnívaný cieľ, odporúčame sledovať jej Instagramový profil.

Zdroj: IG saari_kvocerovaa

Zdroj: IG saari_kvocerovaa

 

Zdroje: Sára Kvocerová
Zdieľať na Facebooku