19.04.2024, meniny má
30. novembra 2022

Ďalší ročník benefičného koncertu Spolu bez bariér láka menami ako Gizka Oňová, Kmeťoband či Tinka Karmažín

Ďalší ročník benefičného koncertu Spolu bez bariér láka menami ako Gizka Oňová, Kmeťoband či Tinka Karmažín
Zdroje: nikolkaoz.sk/FB Gizka Oňová/kmetoband.sk
reklama
OZ Nikolka poznajú pravdepodobne všetci Seredčania. Ak však niekto rozmýšľa, o čom je reč, v krátkosti ho predstavíme. Pôvodne bolo založené pre malú Nikolku Polákovú, ktorá sa narodila predčasne v 31. týždni tehotenstva s ojedinelou diagnózou chylothorax.

Nikolka bojuje s diagnózami ako detská mozgová obrna aj detský autizmus. OZ sa však rozhodlo pomáhať aj ďalším rodinám s podobným osudom, keďže vedia, aká náročná je starostlivosť o hendikepované dieťa.

Cieľom občianskeho združenia je prispievať k zlepšeniu zdravotného stavu, životných podmienok a sociálnej situácie hendikepovaných a ťažko chorých detí a občanov s telesným, mentálnym alebo kombinovaným postihnutím a ich rodinám. Robia tak napríklad organizovaním hudobných, divadelných a kultúrnych podujatí za účelom získania finančných prostriedkov.

Ďalší ročník koncertu je už za rohom

Charitatívny koncert Spolu bez bariér, ktorý organizuje OZ Nikolka, pomáha hendikepovaným deťom v Seredi. Dátum konania pripadol na pondelok 12. decembra 2022 a uskutoční sa o 18.00 hod. v Dome kultúry Sereď. Vstupné je 10 eur (ZŤP osoby majú vstup zadarmo) a výťažok koncertu ide práve na pomoc hendikepovaným deťom.

Pripravený je tradične pestrý program, pri ktorom sa určite nik nudiť nebude a každý návštevník si príde na svoje. Deti sa môžu tešiť na veľa zábavy a tanca, o čo sa postarajú Kamaráti z Trinity. Na koncerte vystúpi aj Gizka Oňová, ktorá zaspieva svoje vychytené hity. Zábavu príde vygradovať aj známy Kmeťoband, a to stále nie je všetko.

reklama

Zdroj: FB Nikolka oz

Tanečnou energiou rozprúdi krv v žilách návštevníkov tanečník a choreograf Mário Lopéz a jeho Dance company s oslňujúcimi tanečnicami. Okrem spálenej energie pri zábave a tanci budete mať rovnako šancu energiu doplniť. A to pri toľko obľúbenej súťaži o najlepší koláč s porotkyňou Tinkou Karmažín z Tinkine recepty.

Lákadlom je aj bohatá tombola, v ktorej sa ukrývajú ceny v hodnote neuveriteľných 3 000 eur. K dispozícii bude taktiež stánok, kde si budete môcť kúpiť občerstvenie. Súčasťou benefičného koncertu budú aj malé vianočné trhy, kde si môžete kúpiť pekné darčeky pre seba či blízkych.

Vstupenky kúpite v predpredaji na telefónnom čísle 0907 898 228. Na facebookovej stránke OZ Nikolka máte teraz možnosť zapojiť sa do prebiehajúcej súťaže a vyhrať dve vstupenky na tento krásny koncert s úžasným poslaním.

Zdroj: FB Nikolka o.z.

Zdroj: nikolkaoz.sk

Zdroj: nikolkaoz.sk

Zdroje: nikolkaoz.sk
Zdieľať na Facebooku