19.02.2020, meniny má
10. mája 2019

Ďalšia chuťovka projektu In Castle 2019. Michael Bolton odohrá svoj prvý verejný koncert na Slovensku práve v Seredi

reklama

Po zvučných menách ako Garbage, Whitesnake, Limp Bizkit či Gipsy Kings zverejnil projekt In Castle 2019 ďalšiu chuťovku. So svojím prvým verejným koncertom pre slovenské publikom sa 11. augusta 2019 o 20:00 hod. predstaví v seredskom amfiteátri americký spevák a skladateľ Michael Bolton.

Michael Bolton je známy predovšetkým svojimi rockovými baladami a typickým silným „chraplákom“. Na svojom konte má viac ako 75 miliónov predaných albumov, šesť cien American Music Awards, dve ocenenia Grammy Awards či dvojnásobné víťazstvo v prestížnej hitparáde Billboard Hot 100.

Svoju prvú zmluvu s hudobnou spoločnosťou podpísal v pätnástich rokoch a prvé verejné vystúpenie mal začiatkom 70. rokov s rockovou kapelou Blackjack. Sólovú kariéru odštartoval v roku 1983 a jeho prvým významným hitom bola pieseň How Am I Supposed to Live Without You. Jeho najznámejšou skladbou je však určite When a Man Loves a Woman.

Spolupracoval s mnohými spevákmi a napísal skladby aj pre také osobnosti, ako Laura Branigan, Barbra Streisand či Cher. Na jednom pódiu si zaspieval s umelcami, ako Luciano Pavarotti, José Carreras, Céline Dion, Plácido Domingo, BB King či Lady Gaga. Má svoju hviezdu na Hollywoodskom chodníku slávy.

Michael Bolton odohrá na seredskom koncerte rokmi overené hity, ale predstaví aj svoje nové skladby. Online predaj vstupeniek na jeho koncert je už spustený a vy si ich môžete zakúpiť kliknutím na tento odkaz.

Páčil sa vám tento článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: wikipedia.org, facebook.com
Zdieľať na Facebooku