04.06.2023, meniny má

Deťom pripravili nezabudnuteľný mikulášsky deň plný športových súťaží

8. decembra 2018
8. decembra 2018

Deťom pripravili nezabudnuteľný mikulášsky deň plný športových súťaží

reklama

Basketbalový klub ŠBK Sereď dodržal svoju tradíciu a 6. decembra usporiadal vydarenú športovú akciu pre najmenších. V spolupráci s Centrom voľného času pripravili podujatie Mikulášsky basketbal.  Záujem bol veľký a prišlo vyše 50 nedočkavých a zvedavých detí, ktoré trénujú aj v spomínanom centre. Tie prišli ešte hodinu pred začiatkom akcie, pretože sa už nevedeli dočkať Mikuláša.

Mikulášskej odmene však predchádzali športové aktivity, ktoré sa začali poriadnou rozcvičkou a rozbehaním. V rámci bohatého programu čakali na deti rôzne súťaže, športové disciplíny a zábavná súťaž v hľadaní svojej tenisky, ktorú si malí športovci veľmi užívali.

Mikulášskej odmene predchádzal športový program, ktorý sa začal rozcvičkou a rozbehaním. Zdroj: ŠBK Sereď

Deti boli rozdelené do družstiev a súťaže boli podľa nich veľmi zábavné. Zdroj: ŠBK Sereď

reklama

Po zvládnutí všetkých súťaží a úloh sa deti konečne dočkali Mikuláša. Ten priniesol so sebou tento rok aj čerta, takže nadšenie detí bolo obrovské. Každé družstvo však muselo zvládnuť ešte poslednú úlohu – zarecitovať báseň. Záver večera sa tak niesol v milej atmosfére plnej krásnych básničiek. Vytúženú odmenu si zaslúžilo každé dieťa, pretože družstvá predviedli pekné výkony, ktoré potešili všetkých prítomných rodičov a učiteľov.

Každé jedno družstvo dostalo za úlohu zarecitovať báseň. Zdroj: ŠBK Sereď

Vytúženú odmenu si zaslúžilo každé dieťa, pretože družstvá predviedli pekné výkony, ktoré potešili všetkých prítomných rodičov a učiteľov. Zdroj: ŠBK Sereď

Ďalšie fotografie si pozrite v galérii:

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním

Zdieľať na Facebooku