10.08.2020, meniny má
reklama
15. januára 2019

Detské indoorové ihrisko v kine Nova malo svojich prvých návštevníkov. Vieme oficiálny termín otvorenia

reklama

Tento projekt v podobe detského ihriska je výsledkom spolupráce medzi mestom Sereď a spoločnosťou Samsung, ktorá toto detské indoorové ihrisko financovala. Slávnostného odovzdania ihriska sa dnes 15. januára zúčastnili aj zástupcovia spoločnosti Samsung na Slovensku – prezident Samsungu Kinam Lee, manažér spoločnosti Samsung a zároveň poslanec nášho mesta Marcel Královič a primátor mesta Sereď Martin Tomčányi. Ihrisko si prišli vyskúšať deti z materskej škôlky Dionýza Štúra a Komenského B. Tie si užili kopu zaujímavých aktivít, ktoré im spríjemnilo hudobné vystúpenie Spievanky s Mirkou.

Aký je termín otvorenia ihriska pre verejnosť?

Spoločnosť Samsung odovzdala ihrisko nášmu mestu, ale na otvorenie pre širokú verejnosť si ešte budeme musieť počkať. Všetkých rodičov určite zaujíma termín oficiálneho otvorenia ihriska. Ten je naplánovaný na 1. marca 2019. Nové, deťmi obľúbené miesto vyrástlo na poschodí pri bufete Kina Nova. Čakanie na film alebo rozprávku bude teraz určite o niečo zábavnejšie, len si ešte chvíľu počkáme.

O skonštruovanie a prípravu detského ihriska do finálnej podoby sa postarala spoločnosť REATEK SVK, s.r.o. Dúfame, že ihrisko sa vám bude páčiť a zabavíte tak vaše deti dobre zvolenou a hlavne zábavnou aktivitou, pri ktorej si aj zašportujú. Všetky potrebné informácie ohľadom prevádzkových hodín ihriska a spoplatnenia vám čoskoro prinesieme.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním

Zdieľať na Facebooku