24.06.2024, meniny má
5. februára 2023

Detské predstavenia v Dome kultúry v Seredi opäť potešia nejedno dieťa. Najbližšie sa predstaví Spievankovo a v marci Bojko a Zmrzlinka

Detské predstavenia v Dome kultúry v Seredi opäť potešia nejedno dieťa. Najbližšie sa predstaví Spievankovo a v marci Bojko a Zmrzlinka
Zdroje: freepik.com/FB Angličanina/FB Tárajko a Popletajka
reklama

Naše mesto bude aj v novom kalendárnom roku žiť kultúrou venovanou aj tej najmenšej vekovej kategórii. Ak vaše deti obľubujú slovenských detských interpretov, máme pre vás tip, ako im splniť možno jeden malý sen.

Naživo vidieť a stretnúť obľúbených spevákov, ktorých vídajú najčastejšie v televízii alebo na dvd, môže byť pre deti neopakovateľný zážitok.

Dom kultúry Sereď ponúka vo svojom programe na február a marec hneď dve predstavenia určené práve deťom. Tešiť sa môžete na Spievankovo, ale aj Bojka a Zmrzlinku. S kúpou lístkov však netreba dlho čakať, míňajú sa totiž veľmi rýchlo.

Február v znamení Spievankova

Veľká vec sa deje vo svete Spievankova, veď Zahrajko oslavuje narodeniny! Už 26. februára o 17.00 hod. sa opäť môžete tešiť na vystúpenie dua Spievankovo. Tentoraz sa zamerali na predstavenie viacerých povolaní deťom.

reklama

„Spievanka už od rána rozmýšľa, čo by ho najviac potešilo. Staňte sa súčasťou tajných príprav darčekov a spolu so Stolárom Bobrom, Krajčírom Rakom či mamou Medvedicou mu pripravte krásne prekvapenie.

Čakajú vás aj napínavé momenty, kedy bude treba volať k zranenému Doktora Ďatla so Sestričkou Lastovičkou a Pes Policajt bude mať plné ruky práce s pátraním po oslávencovi. Podarí sa pripraviť oslavu včas a nájde sa stratený Zahrajko? Zažite veselú narodeninovú oslavu so šťastným koncom!“píše sa v pútavom popise na stránke Domu kultúry.

Toto už nie je len taký obyčajný koncert, ale zážitkami nabitý program pre tú najlepšiu zábavu. Doprajte si spolu s deťmi spoločný zážitok plný skvelej hudby a tanca.

Tentokrát sa v úlohe Spievanky predstaví známa a obľúbená Seredčanka Petra Dubayová, ktorú mnohí (dospelí) môžu poznať z rôznych filmov (Sviňa, Zakliata jaskyňa), ale aj televíznych seriálov (Šťastná rybka, Dunaj, k vašim službám).

Dĺžka tohto predstavenia je 60 minút a vstupné je 12 eur na osobu. Ak majú vaše deti radi Spievanku a Zahrajka, tak príliš dlho neváhajte, na predaj je už len približne 100 posledných lístkov.

Zdroj: domkultury.sered.sk

Predstavenie Z rozprávky do rozprávky

Presne o mesiac neskôr 26. marca 2023 o 16.00 hod. zavíta do domu kultúry predstavenie Z rozprávky do rozprávky v podaní Bojka a Zmrzlinky, ktorí sú dobrí kamaráti s Tárajkou a Popletajkom.

Hlavní protagonisti vám predvedú hudobno-tanečné predstavenie, v ktorom prevedú deti rozprávkami. Ide o predstavenie, v ktorom budú deti interaktívnou formou priamo zapojené do tanca, hudby aj samotného deja.

Divadelné predstavenie Z rozprávky do rozprávky je určené celej rodine a jeho trvanie je 60 minút. Cena vstupenky je 7 eur a aktuálne je k dispozícii ešte asi polovička z celkového počtu vstupeniek.

predstavenie

Zdroj: domkultury.sered.sk

Zdroje: domkultury.sered.sk
Zdieľať na Facebooku