25.09.2021, meniny má
26. júla 2021

Do Mestského amfiteátra v Seredi zamieri talkshow Prevažne nevážne. Čakajú na vás známi hostia a živé sochy z televíznych obrazoviek

Do Mestského amfiteátra v Seredi zamieri talkshow Prevažne nevážne. Čakajú na vás známi hostia a živé sochy z televíznych obrazoviek
Zdroj: FB Mestský amfiteáter Sereď/joj.sk/spinews.sk
reklama

Po sérii zrušených podujatí prichádza do seredského mestského amfiteátra predstavenie s hviezdnym obsadením, ktoré svojím svojským humorom pobaví všetky vekové kategórie. Talkshow Prevažne nevážne je absolútnou novinkou, s dĺžkou 90 minút stopercentnej zábavy.

Netradičná show bude mať v Seredi premiéru v nedeľu 15. augusta 2021 v mestskom amfiteátri o 19.00 hod. Cena lístka v predpredaji, ktorý si môžete zakúpiť na tomto odkaze, je 18 eur. Zakúpiť ho môžete aj na mieste za 21 eur. Predstavenie je vhodné pre divákov od 15 rokov.

Vyspovedaná bude známa trojica hostí

Predstavenie Prevažne nevážne sa odlišuje od zábavy tohto formátu tým, že sa nedrží jednotného scenára, a preto je vždy v niečom iné. Vychutnať si ho tak môžete aj opakovane, pretože vás vždy niečím prekvapí.

Programom vás prevedie známy slovenský herec Lukáš Latinák, ktorý si do Serede privedie troch špeciálnych hostí. Sú nimi speváčka a herečka Barbora Švidraňová a herci Milo Kráľ a Jozef Vajda. Spolu s nimi budú účinkovať aj atléti z tímu LET´S MOVE PROJECT.

Zdroj: ticketportal.sk

„Pýtate sa, ako sme prepojili účinkovanie atlétov s talkshow? Povieme vám len, že to stojí za to vidieť. Aj tú najobyčajnejšiu situáciu premenia na nečakanú vtipnú zápletku,” uviedli organizátori.

Živé sochy, ktoré obleteli svet

Tešiť sa môžete aj na živé sochy z umeleckej skupiny Big Names, ktorú ste mali možnosť vidieť vo finále show Česko Slovensko má talent. Od svojej premiéry v roku 2015 stihli precestovať napríklad Hong Kong, Singapur, Dubaj či Qatar.

Ako uvádza mestský amfiteáter, príďte sa pozrieť samy na vlastné oči, ako im to všetkým na javisku krásne ladí a zabavte sa na talkshow, ktorá je nielen o rozprávaní.

Sme radi, že do nášho mesta prichádza jedinečná príležitosť vidieť neobyčajné prepojenie klasického formátu rozhovorov s divadelnými prvkami a už teraz sa tešíme na úžasných hostí, ktorí zavítajú na naše mestské pódium.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB Mestský amfiteáter Sereď, amfiteater.sered.sk
Zdieľať na Facebooku