03.03.2021, meniny má
9. februára 2021

Do mestského zastupiteľstva nastupuje nová poslankyňa. Jej prácu v domove dôchodcov ocenil aj Trnavský samosprávny kraj

Do mestského zastupiteľstva nastupuje nová poslankyňa. Jej prácu v domove dôchodcov ocenil aj Trnavský samosprávny kraj
Zdroj: mapio.net/seredsity.sk
reklama

Pred pár dňami sme vás s ľútosťou informovali, že nás navždy opustil poslanec Mestského zastupiteľstva v Seredi pán Milan Buch. V dôsledku toho mu zanikol mandát poslanca mestského zastupiteľstva vo volebnom obvode číslo tri. Jeho miesto nahradí poslankyňa Mgr. Marta Némethová. 

Jej prácu si všimol aj Trnavský samosprávny kraj

Pán Milan Buch naveky odišiel 2. februára 2021 vo veku nedožitých 57 rokov. Ako náhradníčka nastupuje kandidátka, ktorá získala najväčší počet platných hlasov vo volebnom obvode. Informáciu priniesla Iveta Tóthová zo Seredských noviniek.

Na uvoľnené miesto v mestskom zastupiteľstve zasadne s platnosťou odo dňa vyhlásenia, t. j. od 8. februára 2021 Mgr. Marta Némethová (SMER-SD). V komunálnych voľbách v roku 2010 získala po pánovi Buchovi 477 hlasov.

Môžete ju poznať aj ako bývalú riaditeľku Domova dôchodcov a domova sociálnych služieb pre dospelých v Seredi. Pozíciu riaditeľky vykonávala od roku 2012 do roku 2019.

V roku 2010 bola ocenená pri príležitosti Dňa sociálnych pracovníkov vedením Trnavského samosprávneho kraja. Ocenenie sa už tradične odovzdáva za celoživotnú prácu a mimoriadne výsledky dosiahnuté v oblasti sociálnej pomoci, vzdelávania, integrácie zdravotne postihnutých občanov a za prácu a výsledky regionálneho, celoštátneho, ako aj medzinárodného významu.

Mgr. Marta Némethová zloží sľub na prvom zasadnutí mestského zastupiteľstva, ktorého sa zúčastní. Následne sa ujme výkonu funkcie poslankyňe Mestského zastupiteľstva v Seredi.

Podporte článok zdieľaním.

Zdroje: seredskenovinky.sk, mytrnava.sme.sk
Zdieľať na Facebooku