26.09.2020, meniny má
reklama
5. marca 2019

Do Serede príde legendárny komik a ľudový zabávač Ander z Košíc

reklama

Áno, počujete správne. Do nášho mesta zavíta už legendárny komik a ľudový zabávač Ander z Košíc. Ten je zárukou toho, že z nášho kultúrneho domu sa bude ozývať smiech, nesmrteľné vtipy o Mórickovi alebo jeho zábavné príhody s Eržou a Piťom.

Ander, vlastným menom Ján Pisančin, je humoristickou legendou už len preto, že ako prvý na Slovensku začal robiť dnes populárnu Stand-up comedy, ktorú môžeme poznať z predstavení Silné reči alebo Temné Kecy. Zaujímavosť, ktorú ste možno nevedeli je, že postava Andera vznikla v dedinke Rákoš pri Revúcej. Svojou tvorbou nás zabáva už od roku 1989.

Kedy bude Ander v Seredi?

Tento už 77-ročný komik sa predstaví v Dome kultúry v Seredi 12. apríla 2019 o 18:00 hod. Galavečer s legendou československého humoru doplní hudobné vystúpenie speváckeho tria Traja z Raja.

Mladá generácia Andera už asi nepozná, preto ak chcete potešiť vašich rodičov alebo starých rodičov, tak ich prekvapte lístkami a doprajte im chvíľu zábavy s ich obľubeným humoristom. Lístky môžete kúpiť na stránke www.domkultury.sered.sk alebo na stránke www.ticketportal.sk.

Chcete dať o Anderovi vedieť? Podporte článok zdieľaním

Zdieľať na Facebooku