20.06.2024, meniny má
20. novembra 2018

Do Serede príde po prvýkrát vianočný kamión Coca Cola a spolu s ním aj nezabudnuteľná atmosféra Vianoc

reklama

Asi najznámejší vianočný kamión pricestuje aj do nášho mesta. Určite ho poznáte z krásnych vianočných reklám značky Coca Cola, ktorá nám chce aj tento rok dopriať tie najkrajšie Vianoce.

Spolu s vianočným kamiónom pricestujú do Serede aj Santa Claus alebo hravý škriatkovia. Celý program bude doplnený o veľa zábavy, súťaží, pesničiek a ďalších prekvapení, ktoré uvidíte na mieste.

Program v našom meste začína 10. decembra od 16:00 do 18:00. Počas čakania na Santu sa môžete zapojiť do rôznych súťaží alebo sa naučiť Santov vianočný tanec. Nenechajte si újsť príchod nádherne osvetleného kamiónu, ktorý vo vás prebudí atmosféru Vianoc. Príchod sa predpokladá na cca 16:30. Ak milujete atmosféru vianoc, tak ako my, určie si prídite zaspievať vianočné koledy, vypočuť pútavé čítanie rozprávok alebo si spraviť fotku so Santom v jeho izbičke.

Vianočný kamión Coca Cola v Žiline

Vianočný kamión Coca Cola v Žiline

reklama
Vianočný kamión Coca Cola v Žiline

Vianočný kamión Coca Cola v Žiline

Svoje fotky potom nájdete v galérii na tejto internetovej stránke. Pre milovníkov fotenia budú pripravené fotopointy pri vianočnom kamióne spolu aj s vianočnými škriatkami. Ak sa odfotíte na unikátnom vyvýšenom pódiu pred kamiónom, budete mať krásnu spomienku v podobe fotky s panorámou celej akcie a keď ju budete zdieľať na Instagrame pod hashtagom #DarujmeSa, tak vám ju vytlačíme a budete si ju môcť odniesť na pamiatku, alebo niekomu poslať ako vianočné prianie.

Veríme, že sa nás spoločne stretne čo najviac a spolu zažijeme tú pravú atmosféru Vianoc. Predsa chceme aby Santa Claus videl Sereď ako mesto plné dobrých a milých ľudí.

Zdroj: http://www.cocacolavanocnikamion.cz/sk

Zdieľať na Facebooku