24.02.2024, meniny má
23. decembra 2022

Do Serede príde Slovenské ľadové kráľovstvo. Čaká vás rozprávková show plná krásnych piesní a stretnutie s vtipným snehuliakom Olafom

Do Serede príde Slovenské ľadové kráľovstvo. Čaká vás rozprávková show plná krásnych piesní a stretnutie s vtipným snehuliakom Olafom
Zdroj: slovenskeladovekralovstvo.sk
reklama

Ktoré dieťa by nepoznalo sestry Elzu a Annu, statočného Svena či zábavného snehuliaka Olafa? Pripravte sa so svojimi deťmi na najúspešnejšiu rozprávku všetkých čias v novej divadelnej inscenácii.

Toto jedinečné interaktívne predstavenie na motívy známej filmovej detskej rozprávky zavíta do nášho mesta. Postačí vám zatvoriť oči a hneď sa ocitnete v čarovnom ľadovom kráľovstve.

Ľadové kráľovstvo v pôsobivom slovenskom prevedení

Dom kultúry Sereď pozýva všetkých, malých i veľkých nadšencov rozprávky Ľadové kráľovstvo. Príďte si pozrieť slovenskú verziu tejto obľúbenej rozprávky. V predstavení budete počuť originálne hlasy hercov, ktorý vo filmovej verzii prepožičali svoje hlasy hlavným postavám.

Tešiť sa teda môžete na Andreu Somorovskú, Luciu Bugalovú, Mariána Labudu ml. a Juraja Kemku. Spevácke výkony hlavných herečiek Andrey Somorovskej, ktorá stvárňuje Elzu, a Lucie Bugalovej, ktorá hrá jej sestru Annu, ocenila dokonca aj Disney produkcia z ďalekej Ameriky.

reklama

Tešiť sa môžete na vtipné príbehy, krásne kostýmy aj rozprávkovú scénu. Predstavenie sa odohrá v sobotu 21. januára 2023 o 15.00 hod. Lístky si môžete už teraz zakúpiť v predpredaji na predpredaj.sk v cene 12 eur.

ľadové kráľovstvo

Zdroj: FB Dom kultúry Sereď

Zdroje: slovenskeladovekralovstvo.sk, domkultury.sered.sk
Zdieľať na Facebooku