28.05.2023, meniny má
13. apríla 2023

Dočkáme sa prevádzky McDonald´s aj v Galante? Spoločnosť plánuje otvoriť svoje reštaurácie aj v menších mestách

Dočkáme sa prevádzky McDonald´s aj v Galante? Spoločnosť plánuje otvoriť svoje reštaurácie aj v menších mestách
Zdroje: galanta.sk/mediaklik.sk
reklama

Viaceré podniky a reštaurácie pod váhou koronakrízy a opatrení s ňou spojených boli nútené zavrieť svoje prevádzky. Po skončení najťažšieho koronového obdobia však prišla ďalšia rana. Enormné ceny energií a vysoká inflácia boli pre mnohé reštaurácie úplne likvidačné.

Nájdu sa však aj reštaurácie, ktoré sa napriek všetkým strastiam stále tešia medzi ľuďmi veľkej obľube. Jednou z nich je aj populárny fastfoodový reťazec McDonald´s.

Otvorili 41 prevádzku spoločnosti McDonald´s

Sieť McDonald´s, ktorá je najväčším prevádzkovateľom reštaurácií na Slovensku, sa rozhodla rozšíriť svoje pôsobiská aj do menších miest Slovenska. Po 27 rokoch má reťazec na slovenskom trhu spolu 40 prevádzok.

Najnovšie pribudla nová reštaurácia prvýkrát aj v menšom meste, konkrétne v Pezinku. Zo Serede je to ale stále ďalej ako do bližšej prevádzky na trnavskom obchvate.

reklama

Otvorením novej prevádzky v Pezinku sme započali novú decimálnu etapu expanzie. Poďakovanie za tento úspech patrí predovšetkým kolegom z oddelenia developmentu, obchodným partnerom, licenčnému tímu franšízantky Kataríny Balogovej, a tiež našim zákazníkom a fanúšikom.

Veríme, že sa nám bude aj naďalej dariť v rozširovaní siete našich nových prevádzok v rámci celého Slovenska,“ vysvetlila pre web mediaklik.sk Lucia Poláčeková, PR manažérka pre McDonald’s na Slovensku.

McDonald´s

Zdroj: mediaklik.sk

Pokiaľ ste fanúšikmi toho fastfoodu, nezúfajte, že to máte ďaleko. Podľa informácií, o ktoré sa podelil ex-primátor Galanty Peter Paška, by sme mali mať jednu z týchto reštaurácií skutočne na skok.

„A bude aj v Galante a aj v ďalšom meste v regióne,“ uviedol ex-primátor Galanty Peter Paška na svojom profile na sociálnej sieti na margo otvorenia prevádzky v Pezinku.

Zostáva nám už len počkať, kde presne prevádzka tohto, u mnohých obľúbeného fastfoodu, vyrastie.

Zdroj: mediaklik.sk

Zdroj: mediaklik.sk

Zdroj: mediaklik.sk

Zdroje: mediaklik.sk, FB Peter Paška
Zdieľať na Facebooku