28.05.2020, meniny má
16. októbra 2019

Dream body v Seredi rozšírilo svoje služby. Športové tréningy s profesionálmi, thajské masáže, joga a mnoho ďalšieho

Dream body v Seredi rozšírilo svoje služby. Športové tréningy s profesionálmi, thajské masáže, joga a mnoho ďalšieho
ZDROJ: SEREDSITY.SK

Ak aj vás poznačilo nedávne dovolenkové obdobie a máte zopár kíl navyše, ktorých by ste sa chceli zbaviť, prinášame vám tip, ako a kde to môžete hravo zvládnuť. Reč je o centre Dream body v Seredi, ktoré vám ponúka hneď niekoľko možností, ako si poradiť s nadbytočnými kilami hravými, no účinnými spôsobmi, ktoré môžete vyskúšať v ich nových priestoroch na ulici Dionýza Štúra.

Dream body pôsobí v našom meste už nejaký ten čas a o ich zaujímavých službách sme písali minulý rok. V minulom článku, ktorý nájdete na tomto odkaze, sme vám popísali, čo všetko v tomto centre môžete nájsť a vyskúšať. Svoje služby však rozšírili o masáže a tréningy s profesionálnymi trénermi, o ktorých sa práve dnes dočítate viac.

V rámci všetkých skupinových tréningov (10 – 15 ľudí) sa v Dream body snažia spojiť zábavu a nadšenie z pohybu s poriadnou drinou, ktorá prináša želané účinky v podobe zmeny vašej postavy. Ak práve nie ste typ, ktorý má rád ťažké závažia a činky, nevadí. V rámci služieb Dream body máte na výber hneď niekoľko druhov tréningov, stačí si len vybrať ten najvhodnejší.

Na začiatku ešte dodáme, že v tomto centre si môžete uplatniť aj Multisport kartu, ktorú poskytujú niektorí zamestnávatelia ako pracovný benefit. Na jednotlivé cvičenia sa dá prihlásiť elektronicky a kontaktovať ich môžete na sociálnych sieťach na Facebooku alebo Instagrame.

Nezvyčajné tréningy Salsation a Gymstick

Nezvyčajná koncepcia Gymstick cvičení bola vynájdená vo Fínsku spoločnosťou Gymstick International Oy. Tá následne vyvinula metódu kondičných tréningov, ktorá ponúka nadšencom fitness jednoduchý a efektívny spôsob, ako si vychutnať zdravý a aktívny životný štýl. Práve túto formu cvičenia si môžete skúsiť v Dream body v Seredi.

Salsation je fitness program, ktorý transformuje funkčný tréning do inovatívnych tanečných pohybov, ktoré si ihneď zamilujete. Každá hodina je nenáročná na zvládnutie tanečných krokov, zábavná a súčasne funkčná pre vaše telo. Choreografie sú zostrojené špeciálnym spôsobom, ktorý umožňuje skryť tréning do zábavy tak, aby mali cvičiaci pocit, že iba tancujú. Cvičenie je zábavné, plné vyjadrovania pocitov z hudby a tanca. Je určené pre všetkých bez rozdielu veku a ponúka cestu, ako zlepšiť mobilitu svojho tela a vitalitu.

Salsation. Zdroj: seredsity.sk

Gymstick. Zdroj: seredsity.sk

Gymstick. Zdroj: seredsity.sk

Cvičenie pre tehotné a body forming

Čakáte bábätko, no pohyb a šport vám jednoducho prirástli k srdcu? Robte ďalej, čo vás baví a určite neprestávajte. Nesnažte sa však prekonávať hranice výkonu a nezačínajte ani s novými pohybovo či silovo náročnými športmi, na ktoré telo doteraz nebolo zvyknuté. Ideálne bude, ak trochu zvoľníte. Rozhodne sa ale nemusíte prestať hýbať hneď, ako zistíte, že čakáte bábätko. Ak má tehotenstvo normálny priebeh, športovanie je v rozumnej miere bezpečné. V Dream body Sereď myslia aj na tehuľky zo Serede a spoločne s profesionálnou trénerkou a pôrodnou asistentkou si pre vás pripravili sériu tréningov, vďaka ktorým sa udržíte v kondícii a sú bezpečné pre vaše bábätko aj pre vás.

Body forming je špecifický druh aeróbneho cvičenia, ktoré pozitívne ovplyvňuje srdcovo-cievny systém, oporno-pohybový aparát organizmu a je ideálny na tvarovanie a formovanie postavy. Cvičenie je zamerané nielen na chudnutie a získanie kondície, ale i na dôkladné precvičenie tela, spevnenie svalstva a tvarovanie problematických častí tela. Pri cvičení body forming sa využíva na posilnenie vlastná váha tela, poprípade sa používajú rôzne posilňovacie pomôcky.

Body forming. Zdroj: seredsity.sk

Body forming. Zdroj: seredsity.sk

Body forming. Zdroj: seredsity.sk

Cvičenie s tehuľkami. Zdroj: FB Dream Body Sereď

Originálne thajské masáže a Ay Fly Joga

Dream body prináša do Serede originálnu thajskú masáž, ktorá dokáže hotové zázraky. Thajská masáž je jedinečný druh masírovania tela a svalov, ktoré je charakteristické naťahovaním tela a intenzívnou hĺbkovou bodovou masážou. V súčastnosti je klasická thajská masáž považovaná za medicínsku disciplínu používanú pri liečení rôznych problémov. Tradičná thajská masáž nie je len masírovanie svalov a kĺbov, ale predstavuje tiež pracovanie s akupresúrnymi bodmi.

Počujete o AY Fly Joge prvýkrát? V tom prípade vám veľmi radi predstavíme túto novinku. Cvičenie využíva najmä techniky Pilates vykonávané s pomocou špeciálnej hojdacej siete upevnenej vo vzduchu, ktorá sa používa ako podporný systém pri vykonávaní jednotlivých cvikov. Cvičenie slúži na posilnenie celého tela, zlepšenie flexibility a vyrovnávanie svalových disbalancií, pričom sú chránené kĺby. Riziko zranenia je minimálne. Zaujímavá, zábavná a účinná hodina zaručuje efektívnosť a spokojnosť každého účastníka.

Ak však preferujete skôr klasickú jogu na zemi, tak si jednoducho zvolíte klasický program a môžete začať precvičovať jogu s profesionálnou trénerkou hneď zajtra.

AY Fly Joga. Zdroj: Dream Body Sereď

AY Fly Joga. Zdroj: Dream Body Sereď

Ďalšie zaujímavé aktivity s Dream body

Okrem profesionálnych služieb sa Dream body snaží vytvárať aj skvelú komunitu ľudí, ktorí budú radi spoločne tráviť čas. Tak tomu napríklad bolo aj na spoločnom fit sústredení v Krpáčove.

Ďalšou veľmi milou a pozitívnou aktivitou bude aj fit deň na pomoc O.Z. Nikolka. V tento deň si budete môcť zacvičiť jogu, gymstick, salsation alebo body forming a celý výťažok z tohto dňa pôjde na pomoc malej Nikolke. Ohľadne tejto akcie sa bližšie info dozviete čoskoro na sociálnych sieťach Dream body Sereď.

Článok vznikol v spolupráci s Dream body Sereď.

Zdroje: Dreambody
Zdieľať na Facebooku