28.05.2020, meniny má
10. decembra 2019

DT Parfémy v Seredi sú zárukou toho, že na Vianoce darujete ten správny parfum. Z ich ponuky si určite vyberiete

DT Parfémy v Seredi sú zárukou toho, že na Vianoce darujete ten správny parfum. Z ich ponuky si určite vyberiete
Autor: seredsity.sk
reklama

Štedrý večer sa nám nezadržateľne blíži a s ním aj nákupy vianočných darčekov. Isto nám dáte za pravdu, že každý z nás chce byť na Vianoce originálny a chce vyčariť svojim blízkym úsmev na tvári. Pre niekoho ťažká úloha, no pre tých, ktorí sa rozhodnú kúpiť pod stromček parfum, to bude vďaka predajni DT Parfémy v Seredi naozaj jednoduché.

Spoločne sme sa snažili pripraviť pre vás akýsi návod, ktoré parfumy sa hodia pre jednotlivých členov rodiny či blízkych. Parfumy sme rozdelili do kategórií: sestra – priateľka – manželka, brat – priateľ – manžel, mama – babka – manželka, otec – dedko – manžel. Pre jednotlivé skupiny sme vytvorili aj takzvané persóny. Napríklad ženu z prvej kategórie sme si predstavili ako mladú Seredčanku do 35 rokov, ktorá dbá o svoj vzhľad a ide s dobou. Aj vďaka tomuto článku sa pri výbere lepšie zorientujete a kúpite parfum, ktorý bude naozaj stáť za to. Myslíme, že tento článok ocenia najmä muži, ktorí výber voňavky poväčšine nechávajú na predavačky.

Obrovský výber parfumov a drogérie

Samotná predajňa nás prekvapila svojím obrovským výberom. Spomedzi parfumov majú všetky svetové značky a ich najnovšie modely. Vybrať ten správny vám pomôžu vždy usmiate a pozitívne naladené predavačky, ktoré nám veľmi pomohli aj v našom prípade. Čo sme však nečakali, bola naozaj veľká ponuka rôznorodej drogérie. V tejto predajni nájdete aj dovezenú rakúsku drogériu, ktorá, tak ako potraviny, je o niečo kvalitnejšia. Ak nabudúce budete kupovať do domácnosti drogériu, skúste sa zastaviť v tomto obchode a spravíte si vlastný test kvality.

Predajňu nájdete na adrese Námestie slobody 1196/19 v Delta pasáži. Otvorené majú pondelok až piatok od 9.00 hod. do 18.00 hod. a v sobotu od 9.00 hod. do 12.00 hod. Nakoľko sa však blížia Vianoce, predajňa bude otvorená v nedeľu tento aj budúci týždeň, aby ste mali dostatok času aj na nákupy na poslednú chvíľu. Pre tých, ktorí predsalen kupujú darčeky na poslednú chvílu, predajne budú otvorené aj 24.12. od 9.00 hod. do 11.00 hod. DT Parfémy nájdete tiež v Galante.

Autor: Seredsity.sk

Autor: Seredsity.sk

Autor: Seredsity.sk

Tieto typy parfumov odporúčame

Tento koncept sme vymysleli pre všetkých, ktorí jednoducho nevedia, ako vybrať ten správny parfum. Áno, dá sa to spraviť aj spôsobom, že si pozrete typ a značku toho posledného a kúpite ten istý. Tieto Vianoce však chcete byť originálny a bodovať. Preto vám v spolupráci s DT Parfémy chceme pomôcť.

Podľa odporúčaní odborníčok sme spoločne vybrali parfumy, s ktorými stavíte na istotu. Ako prvé si ukážeme parfumy pre kategóriu sestra – priateľka – manželka. Pred predavačkami sme predstavovali chlapa, ktorý vie, koho chce obdarovať a vie čo má dotyčná rada, no kúpa parfumu je preňho lotéria. Tu je naše odporúčanie.

Sestra – priateľka – manželka

Pri tejto kategórii je doležité spomenúť vekovú charakteristiku, ktorá je na úrovni 18 až 39 rokov. Pracujúca či študujúca žena, ktorá dbá o svoj zovňajšok a jednoducho chce vyzerať a voňať dobre. Parfum využíva každodenne a nemôže chýbať v jej „povinnej výbave“. So značkami ako Chloe, Dior, Carolina Herrera alebo Versace jednoducho nemôžete nič pokaziť, a taktiež pri správnom výbere ani moc nezaťažia vašu peňaženku.

Autor: Seredsity.sk

Autor: Seredsity.sk

Autor: Seredsity.sk

Brat – priateľ – manžel

Zmeníme situáciu a tentokrát bude mať výber parfumu na starosti žena. Ide vlastne o tú istú vymyslenú persónu, ale opačného pohlavia. Vek od 18 do 39 rokov, pracujúci či študujúci muž, ktorý dbá o svoj celkový vzhľad a uvedomuje si, že kvalitný mužský parfum je základ. Parfum využíva každodenne a nemôže chýbať v jeho kúpeľňovej skrinke. V tejto kategórii odporúčame značky ako Paco Rabane, Versace, Guess alebo Bvlgari.

Autor: Seredsity.sk

Autor: Seredsity.sk

Mama – babka – manželka

Kto by nechcel dať svojej mame, babke či žene parfum, ktorý by s radosťou používala pri každej vhodnej situácii? Vek sa v tejto kategórii môže veľmi líšiť, a preto si tu môžeme predstaviť ženu, ktorá má 40 a viac rokov. Je to teda dáma v najlepších rokoch a podľa toho chce aj voňať. Pri výbere parfumov sme išli svojím spôsobom na istotu a experimenty išli bokom. Ak chcete pod stromčekom potešiť vašu mamu, babku či drahú polovičku, tak s vôňami od značiek ako Chanel, Chloé alebo Bottega Veneta nemôžete spraviť chybu.

Autor: Seredsity.sk

Autor: Seredsity.sk

Otec – dedko – manžel

Dostávame sa k poslednej kategórii, k elegantným mužom nad 40 rokov, ktorí potrebujú vôňu na dotvorenie ich charakteru a charizmy. V tomto prípade sa neoplatí riskovať s nejakými neoverenými novinkami. Značky ako Hugo Boss, Karl Lagerfeld, Trussardi alebo Armani sú rokmi overené klasiky, ktoré k mužom jednoducho patria. Preto, ak máte doma muža a nie chlapca, odporúčame vám siahnuť po nesmrteľných klasikách, ktoré sú zaručenou výhrou.

Autor: Seredsity.sk

Autor: Seredsity.sk

Autor: Seredsity.sk

Bonusové odporúčanie

Ak by ste tento rok chceli dať pod stromček vašej polovičke niečo exkluzívnejšie, určite vám odporúčame tieto krásne darčekové kazety, ktoré vyzerajú naozaj luxusne. V každej z nich sa okrem parfumu nachádza aj ďalší kozmetický produkt, ktorý vždy a každú ženu poteší. Navyše kazety sú cenovo výhodné a v krásnom balení bude parfum vyzerať naozaj luxusne. Výhodou sú rôzne zľavy, ktoré pre vás vždy milé predavačky vedia pripraviť.

Nezabudnite si pozrieť bohatú galériu fotiek, na ktorých nájdete samotnú predajňu a jej bohatý výber parfumov a drogérie. Dúfame, že sme vám takýmto článkom aspoň trošku uľahčili vianočné nákupy a výber toho pravého parfumu zvládnete ľavou zadnou.


Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou DT Parfémy.

Zdieľať na Facebooku