27.07.2021, meniny má
30. júna 2020

Fantastické kukuričné bludisko vo Vlčkovciach sa otvára už tento piatok a vyzerá naozaj úžasne

Fantastické kukuričné bludisko vo Vlčkovciach sa otvára už tento piatok a vyzerá naozaj úžasne
Zdroj: FB Kukuričné bludisko/IG @ingrida.horvath
reklama

Po niekoľkoročnom úspechu kukuričného bludiska v susedných Vlčkovciach jeho tvorcovia nezaváhali a atrakciu pripravili aj tento rok. Dokonca s novými zmenami, ktoré potešia naozaj každého dobrodruha.

kukuričnom poli na vás čakajú dve bludiská, ktorých rozloha je 4,5 hektára. Tentokrát sa budete môcť tešiť na viaceré akcie, ktoré vás nielen rozosmejú a zabavia, ale aj trochu postrašia.

Organizátori si na tento rok prichystali tieto atrakcie: Nočné blúdenie bez strašenia, Strašidelné blúdenie pre deti, Rozprávkové blúdenie a Hororové noci pre dospelých.

Zdroj: FB Kukuričné bludisko

Najmenší návštevníci si prídu na svoje v jednoduchšom bludisku v tvare dinosaura, ktorého trasa meria cca 800 metrov. To, čo bude v uličkách bludiska pre našich najmenších pripravené, zatiaľ organizátori neprezradili, no určite je vymyslených kopec zábavných atrakcií.

Druhé bludisko je naopak zložitejšie. Je v tvare pripomínajúcom futbalové ihrisko s dĺžkou trasy cca 1 900 metrov. Bludisko je zložené z viacerých geometrických tvarov a organizátori sľubujú, že vám poriadne zamotá hlavu.

Okrem bludiska na vás čakajú aj iné aktivity, ktoré určite potešia nielen vás, ale aj vaše deti:

  • hry pre deti a dospelých,
  • pyramída z balíkov slamy, ktorá je o čosi väčšia ako minule,
  • ohnisko na opekanie (je potrebné si priniesť vlastné špekačky),
  • stánok s občerstvením s možnosťou zakúpiť si naozaj sladkú kukuricu na varenie, ktorá bola dopestovaná bez chemických postrekov,
  • slnečné hodiny,
  • rozhľadňa,
  • párty stan s občestvením.

Bludisko bude sprístupnené od 3. júla do 31. augusta 2020 v čase od 9.00 hod. – 18.00 hod. Majte na pamäti, že otváracie hodiny môžu byť prispôsobené počasiu, preto je dôležité preveriť si ich vopred.

Vstupné:

Deti do 3 rokov: zdarma

Deti od 3 rokov a dospelí: 2,50 eur

Ako sme písali vyššie, kukuričné bludisko nájdete v obci Vlčkovce. Pre lepšiu orientáciu sú k dispozícii aj GPS súradnice, vďaka ktorým vám navigácia ukáže presnú trasu: N 48 °17′ 49.97” E 17 °40′ 19.90”. Všetky potrebné informácie nájdete na FB stránke a webovej stránke.

Zdroj: FB Kukuričné bludisko

Zdroj: FB Kukuričné bludisko

Zdroj: FB Kukuričné bludisko 

Podporte článok vaším zdieľaním.

Zdroje: FB Kukuričné bludisko
Zdieľať na Facebooku