06.08.2020, meniny má
reklama
22. novembra 2019

FasaDent je nová zubná ambulancia v Seredi, ktorá poskytuje komfort a bezbolestné ošetrenie vašich zubov

reklama

Starostlivosť o zuby je denná rutina azda všetkých Seredčanov, ktorí chcú mať svoj chrup v poriadku. Niekedy vás však pred kazom či zubným kameňom neochráni ani pravidelné čistenie zubov a vtedy je potrebné vyhľadať pomoc zubných špecialistov.

Niečo podobné sme zažili aj my a z toho dôvodu sme otestovali novú zubnú ambulanciu FasaDent, ktorú nájdete na Kuzmányho ulici v Seredi. Nakoľko sme nemali vážnejšie problémy so zubami, vyskúšali sme  dentálnu hygienu. Cieľom tohoto ošetrenia je odstrániť zubný kameň a povlaky,ktoré sú zdrojom množstva baktérií a následne zubného kazu.  O jej výsledku sa dozviete v nasledujúcich riadkoch.

Autor: Seredsity.sk

Autor: Seredsity.sk

Moderná zubná ambulancia FasaDent v Seredi

Ako sme spomínali vyššie, FasaDent sídli na Kuzmányho ulici v blízkosti polikliniky. Jej priestory vyzerajú naozaj príjemne. Celkový vzhľad dotvára aj veľmi pekná a udržiavaná záhrada. Výhodou sú aj parkovacie miesta pred ambulanciou, takže tu budete môcť pohodlne zaparkovať.

Z čistej a príjemnej čakárne vstúpite do priestorov s naozaj skvelým a moderným vybavením. V ambulancii panuje príjemná, uvoľnená atmosféra, ktorá vám pomôže zbaviť sa strachu zo zubára.

Celkové vybavenie poskytuje svojim klientom vysoký komfort. Polohovateľné zubárske kreslá sú veľmi pohodlné a ich súčašťou je aj obrazovka, na ktorej vám doktori vedia detailne demonštrovať váš zubný status z röntgenovej snímky, alebo si môžete na želanie vybrať, či už obľúbenú hudbu alebo rozprávku pre deti. My sme poprosili o výber upokojujúcej hudby.

Autor: Seredsity.sk

Autor: Seredsity.sk

Autor: Seredsity.sk

Ľudský prístup, vysoká kvalita a zľava pre prvých zákazníkov

Zverili sme sa do rúk mladej pani doktorke MDDr.Dominike Szabovej, ktorá nás presvedčila o tom, že aj sedenie v zubárskom kresle môže byť príjemné. FasaDent vám ponúka primárnu starostlivosť pre detských aj dospelých pacientov. Nakoľko spolupracujú s viacerými odborníkmi a profesionálmi vo svojom obore, v tejto ambulancii viete vyriešiť aj vážnejší chirurgický problém alebo čelustnoortopedickú terapiu (strojček).

Nech sa už jedná o čokoľvek, vždy sa vám tu budú snažiť poradiť a usmerniť vás. Ako nám pani doktorka prezradila, usmernenie a správne rady sú dôležité hlavne pre rodičov, ktoré učia svoje deti čistiť si zuby. Častokrát zabúdajú na to, že jemná motorika sa u detí dovyvíja okolo 10 roku života a preto je veľmi dôležité im zuby po čistení skontrolovať a doumývať.

Ambulancia je pre pacientov k dispozícii  od pondelka do štvrtku v čase od 7.00 hod. do 15.30 hod., v piatok do 12:00 a pre tých ktorí nechcú meškať v práci je možný aj neskorší poobedný termín a to v utorok do 18:00 hod. Zubárka aj sestričky sú však flexibilné a viete si snimi dohodnúť termín napríklad aj v sobotu. Objednávať sa môžete na čísle 031/789 78 22 alebo emailom na adrese fasadentsered@gmail.com. Ambulanciu FasaDent nájdete aj na Facebooku.

FasaDent si pre vás prichystala skvelú akciu v podobe 20 % zľavy na akýkoľvek zákrok pre prvých 20 ľudí, ktorý si objednajú termín s tým, že čítali článok na Seredsity.sk. Takže stačí napísať email alebo zavolať na telefónne číslo a nezabudnite povedať, že ste sa o tejto zľave dozvedeli z nášho portálu.

Spať ale k samotnej dentálnej hygiene, ktorú sme testovali. Musíme uznať, že sa nám veľmi páčilo polohovateľné kreslo. Prvýkrát sme totiž pri hygiene ležali, čo mohlo mať za následok lepšie uvoľnenie a odpútanie sa od samotného zákroku. Dr. Szabová nám následne vysvetlila celý priebeh a postup dentálnej hygieny.

Autor: Seredsity.sk

Autor: Seredsity.sk

Zuby krásne, hladké a bez kameňa

Celé čistenie prebehlo bez najmenšieho problému či komplikácie. Počas čistenia nám Dr. Szabová poskytla množstvo užitočných rád, ako predchádzať vzniku zubného kameňa či kazov. V kresle a v jej opatere sme sa cítili veľmi komfortne.

Ako skvelú vec sme vnímali aj jej súhru s asistentkou, s ktorou tvoria vynikajúci tandem. V našom prípade trvala celá dentálna hygiena približne hodinu. Po nej sme ešte dostali rýchlokurz, ako si správne umývať zuby s obyčajnou kefkou, medzizubnou kefkou a niťou.

Ak by sme si to mali zopakovať, tak určite môžeme vyzdvihnúť ľudský a veľmi milý prístup všetkých zamestnancov, moderné a vysoko kvalitné vybavenie a útulné priestory. V prípade,že rozmýšľate nad zmenou vášho stomatológa alebo práve nejakého hľadáte, určite vám odporúčame zubnú ambulanciu FasaDent.

Autor: Seredsity.sk

Autor: Seredsity.sk

Autor: Seredsity.sk

Autor: Seredsity.sk

Autor: Seredsity.sk

Autor: Seredsity.sk

Autor: Seredsity.sk

Autor: Seredsity.sk

Autor: Seredsity.sk

Autor: Seredsity.sk

Článok vznikol v spolupráci so zubnou ambulanciou FasaDent.

Zdieľať na Facebooku