20.06.2024, meniny má
9. júla 2023

Firma Nemček SONES našla v Seredi nový domov. Rodina Nemčekových ponúka najväčší výber manipulačnej techniky v našom kraji

Firma Nemček SONES našla v Seredi nový domov. Rodina Nemčekových ponúka najväčší výber manipulačnej techniky v našom kraji
Zdroj:

V tomto článku by sme vám veľmi radi predstavili rodinnú spoločnosť s názvom Nemček SONES spol. s.r.o.. Pôvodom trnavská firma si pred dvomi rokmi našla v Seredi svoj nový domov a tunajším podnikateľským subjektom či živnostníkom ponúka kompletný servis v oblasti manipulačnej techniky.

Preto ak podnikáte a denne manipulujete s tovarom, respektíve jeho presunom, spoločnosť Nemček SONES by ste si mali zapamätať. Takmer 30 rokov skúseností robia z tejto firmy jedného z najsilneších hráčov na trhu manipulačnej techniky. My sme veľmi radi, že do nášho mesta prichádzajú moderné firmy, ktoré zlepšujú tunajšie podnikateľské prostredie.

V ďalších riadkoch vám popíšeme vznik tejto úspešnej spoločnosti, ktorú založili sympatickí manželia Nemčekoví. Spolu vytvárajú fantastický tandem nielen v rodinnom živote, ale aj v tom pracovnom.

Hlavnú prevádzku, ale aj showroom ich manipulačnej techniky nájdete v areáli bývalej niklovej huty, konkrétne na adrese Niklová 3731. Ich kompletnú ponuku si môžete pozrieť na webe www.sones.sk.

reklama

V prípade, že by ste mali záujem o osobné stretnutie, respektíve zaslanie cenovej ponuky, môžete ich kontaktovať na telefónnom čísle 0948 129 509 alebo emailom na info@sones.sk.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Po revolúcii sa im naskytla príležitosť, ktorej sa ihneď chopili

Príbeh tejto spoločnosti sa začal písať v roku 1995 v Trnave, keď manželia Jaroslav a Darina Nemčekoví začali podnikať s manipulačnou technikou. Prečo práve s tou? Keď sa po revolúcii v roku 1989 Česko-Slovensko rozdelilo, niekoľko rokov po rozdelení sa na Slovensku stále využívali vozíky českej značky Desta a vznikol aj problém s dostupnosťou náhradných dielov.

Nakoľko pán Nemček mal vďaka predchádzajúcim zamestnaniam skúsenosti s manipulačnou technikou, rozhodnutie bolo rýchle. Chceli vyplniť dieru na slovenskom trhu a priniesť slovenským podnikateľom ten najlepší servis a dostupnosť manipulačných strojov.

Manželia Nemčekoví sa tak pustili do podnikania a poskytovali predaj náhradných dielov v rámci Slovenskej a neskôr aj Českej republiky. Začínali dvaja a všetka práca a zodpovednosť bola na ich pleciach.

Vďaka neúnavnej práci a skvelému proklientskému prístupu sa však ich firme začalo dariť. Zákazníci pribúdali a po niekoľkých mesiacoch prijali ďalších dvoch zamestnancov a svoje služby rozšírili o servis manipulačnej techniky.

Zdroj: Seredsity.sk

Ich pracovný prístup a spôsob podnikania si zákazníci ihneď zamilovali. Ich klientela zahŕňala malých živnostníkov, ale aj veľké firmy. Jednoducho všetkých, ktorí pracujú s tovarom a jeho presunom. Časom sa do tohto úspešného tímu pridal aj zať Miroslav Beňadik, ktorý firmu rozšíril o ďalšieho člena rodiny a spoločne úspešne napredujú už niekoľko rokov.

Momentálne tak poskytujú predaj a servis manipulačnej techniky a príslušenstva spolu s pridruženým komplexom doplnkových služieb.

K dnešnému dňu disponuje spoločnosť Nemček SONES 15 stálymi a troma externými zamestnancami. Ak si hľadáte v týchto dňoch nové zamestnanie, tak určite čítajte ďalej, nakoľko do ich pracovného tímu hľadajú aktuálne nové posily. Konkrétne sú to miesta obchodných zástupcov a servisných technikov. Viac si o týchto pozíciách povieme nižšie.

Tento priestor by rodina Nemčekových rada využila aj na srdečné poďakovanie všetkým svojim zamestnancom. Chceli by im poďakovať za ich neúnavné pracovné nasadenie, za fantastický pracovný prístup a za dosahované výsledky. V Nemček SONES veria, že keď je spokojný zamestnanec, tak zamestnávateľ má na ružiach ustlané.

Vďaka patrí jednoducho všetkým, ktorí pomáhajú zlepšovať a nestále rozvíjať túto spoločnosť. Za servis pánovi Borbelymu, za obchod pánovi Kunovskému a taktiež aj pánom Benadikovi a Paulíkovi, ktorí zastupujú mladšiu generáciu manažérov, na ktorej je postavená budúcnosť každej modernej spoločnosti.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Od najmenších až po najväčších hráčov na slovenskom trhu

Ich služby môže bez rozdielu využiť malý živnostník, no aj veľká spoločnosť, ktorá zamestnáva desiatky ľudí. Pod tými menšími živnostníkmi myslíme napríklad malé výrobné podniky, rôzne predajne, drogérie, kvetinárstva, malé stavebniny či menšie firmy, ktoré denne manipulujú s tovarom.

V prípade, že spadáte do tejto skupiny, respektíve do skupiny menších podnikateľov, tak je pre vás pripravená široká škála produktov a služieb, ktoré v rámci logistických riešení splnia všetky vaše očakávania. Práca s tovarom a jeho presunom tak môže byť vďaka spoločnosti Nemček SONES menej náročná a stresujúca.

Práve pre menšie firmy či živnostníkov je totiž určená služba „Požičovňa vozíkov“, ktorá je zameraná na krátkodobý prenájom vozíkov. Ak je pre vás nákup manipulačnej techniky veľkou investíciou, no zároveň túto techniku potrebujete, skúste výhodný nájom vozíkov, ktoré vám niekoľkonásobne ušetria čas a námahu.

Zdroj: Seredsity.sk

Vďaka obrovskému portfóliu manipulačnej techniky a jej servisu vedia zabezpečiť všetky logistické požiadavky klienta na mieru. Špičkovou manipulačnou technikou, profesionálnymi servisnými službami či dokonalým prehľadom v oblasti logistiky tovaru si na svoju stranu získali obrovské firmy ako KIA Žilina, Samsung Galanta, Sugwoo Hitech, AJ Metal Design či TEXTILE HOUSE for EURO TRADE.

Ich služby však využili aj spoločnosti sídliace v Seredi, ako napríklad Hubert, Slovenské cukrovary, MH Strechy, Autopotreby Chmelár, Bruvo či spoločnosť Billa, ktorá používa ich vysokozdvižné vozíky. Pre spoločnosť Amazon zabezpečujú školenia pre vodičov vysokozdvižných vozíkov.

Okrem toho však dbajú aj na podporu kultúry a spoločenskú zodpovednosť ich firmy vo vzťahu k nášmu mestu. Aj preto sa rozhodli nezištne pomôcť Múzeu Holokaustu v Seredi pri jeho rekonštrukcii, nakoľko vnímajú jeho veľký historický význam.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Obrovská ponuka manipulačnej techniky a jej záručného a pozáručného servisu

Základným kameňom portfólia Nemček SONES je prémiová značka Hyundai, pre ktorú má spoločnosť autorizované zastúpenie na predaj a servis v rámci Slovenskej republiky. Stroje Hyundai vedia zastrešiť každú potrebu klienta od ručne vedenej techniky cez čelné vysokozdvižné vozíky od nosnosti 1 500 kg až po 30 000 kg a v portfóliu nechýbajú ani retraky.

V rámci špeciálnych aplikácií či individuálnych riešení zastupujú talianskeho výrobcu OMG. Výroba stroja prebieha na mieru podľa aplikácie a bremena. Zároveň sú predajcom značky Hangcha. Dodávajú čelné vysokozdvižné vozíky so všetkými typmi pohonu (diesel, LPG, CNG, Li-Ion, elektrické) a realizujú aj predaj kvalitnej skladovej ručne vedenej techniky.

Ťažké a objemné bremená, prípadne špeciálne aplikácie zastupujú značky Combilift a Aisle Master. V portfóliu produktov majú tiež zaradenú techniku značiek EP a Lonking. Ďalej ponúkajú aj štandardné či neštandardné ručne vedené paletové vozíky.

Zdroj: Seredsity.sk

Pre vysokozdvižné vozíky dodávajú všetky typy prídavných zariadení od viacerých výrobcov, v závislosti od požiadaviek zákazníka. Rýchle a bezpečné vykladanie či nakladanie tovaru vám zabezpečia ich nákladové rampy značky Tekram.

Pri predaji spolupracujú aj s leasingovou spoločnosťou, vďaka čomu vedia vypracovať pre klienta tú najlepšiu ponuku. Samozrejmosťou je poskytovanie krátkodobých aj dlhodobých prenájmov. Služby prenájmu sú čoraz populárnejšie, či už v ťažkých a neistých časoch, alebo naopak na vykrytie nečakane vysokých výkonov.

V rámci prenájmu zároveň ponúkajú rôzne doplnkové a servisné služby podľa požiadaviek zákazníka. Samozrejmou službou je aj servis techniky. Záručný a pozáručný servis poskytujú pre všetky predávané značky a produkty. Okrem toho ich servisné oddelenie vie vykonať servis a opravy takmer na všetkých značkách manipulačnej techniky.

Odborne zaškolení pracovníci zo servisného oddelenia zvládajú opravy aj diagnostiku s pomocou rôznych nástrojov určených pre takmer všetky značky a modely manipulačnej techniky. Okrem uvedených činností spoločnosť Nemček SONES vykonáva aj technické kontroly VZV a LPG revízie, ale aj odborné školenia. Pre svojich klientov zároveň zabezpečujú aj predaj náhradných dielov.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Buďte aj vy súčasťou stabilnej firmy Nemček SONES

Ak sa momentálne obzeráte po novej pracovnej príležitosti a radi by ste pracovali pre stabilnú spoločnosť priamo v našom meste, tak určite zareagujte na niektorú z voľných pracovných pozícií firmy Nemček SONES. Momentálne obsadzujú pozície servisný technik a obchodný zástupca.

V prípade, že by vás niektorá z ponúk zaujala, pošlite váš životopis emailom na adresu nemcekova@sones.sk alebo si dohodnite pohovor na telefónnom čísle 0903 250 629.

Mobilný servisný technik

Servisný technik môže byť prakticky z celého Slovenska, takže sa nehľadajú vyslovene len Seredčania. Celý školiaci proces však prebieha v našom meste a trvá tri mesiace. Samostatná práca, ktorá po ňom nasleduje, začína jednoduchými úlohami. Miesta výkonu sú rôzne a aktuálné mobilné servisné centrá sú Žiline, Banskej Bystrici či v Prešove.

Práca je primárne určená pre osoby s profesiou: mechanik, automechanik, údržba, strojár, údržba strojov a poľnohospodárskych zariadení, elektrikár/autoelektrikár a pod. Viac informácií sa dozviete na tomto odkaze.

Pracovná náplň:

 • diagnostika závad na manipulačnej technike, najmä na vysokozdvižných vozíkoch,
 • výkon bežného servisu a údržby,
 • výkon opráv poškodení,
 • starostlivosť a komunikácia so zákazníkom v súvislosti s výkonom opráv a dohodnutia návštevy.

Pracovné benefity:

 • služobné vozidlo,
 • služobný telefón a PC,
 • firemné stretnutia,
 • odborné vzdelávanie.

Zdroj: Seredsity.sk

Obchodný zástupca

Hlavnou úlohou obchodného zástupcu je vyhľadávanie nových zákazníkov, starostlivosť o súčasných zákazníkov, komunikácia so zákazníkom, spolupráca so servisným oddelením, práca na predaji, prenájme a financovaní strojov.

Na začiatku je potrebné odborné zaškolenie a zopár výjazdov so seniorom a následne už môžete sami ponúkať tie najkvalitnejšie služby spojené s manipulačnou technikou na Slovensku. Kompletnú ponuku nájdete na tomto odkaze.

Pracovná náplň:

 • Vyhľadávanie, kontaktovanie a starostlivosť o zákazníkov a ich potreby
 • Spolupráca so servisom a finančným oddelením
 • Samostatná práca s cestovaním
 • Vypracovávanie cenových ponúk
 • Vzdelávanie sa v technologických novinkách

Pracovné benefity:

 • Služobné vozidlo
 • Služobný PC a mobil
 • Spoločenské / Firemné akcie
 • Finančné zohľadnenie výborného pracovného výkonu

Ak chcete využiť služby spoločnosti Nemček SONES, neváhajte ich navštíviť v areáli bývalej niklovej huty, konkrétne na adrese Niklová 3731, kde nájdete aj showroom manipulačnej techniky. Ich kompletnú ponuku produktov a služieb si môžete pozrieť na webe www.sones.sk.

V prípade, že by ste mali záujem o osobné stretnutie, respektíve zaslanie cenovej ponuky, môžete ich kontaktovať na telefónnom čísle 0948 129 509 alebo emailom na info@sones.sk.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Nemček SONES.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Nemček SONES.
Zdieľať na Facebooku