19.04.2024, meniny má
20. marca 2023

Flora Fest aj tento rok rozvonia naše mesto. Námestie slobody ožije ľuďmi, kvetmi aj dobrou náladou

Flora Fest aj tento rok rozvonia naše mesto. Námestie slobody ožije ľuďmi, kvetmi aj dobrou náladou
Zdroj: seredsity.sk
reklama

Minulý rok sa Flora Fest konal po dvojročnej prestávke a tento rok opäť nadväzuje a pokračuje vo svojej zaužívanej tradícii. Prelom mesiacov apríl a máj patrí práve tomuto, nielen oku lahodiacemu festivalu.

Môžete sa tešiť na výstavu voňavých kvetov a byliniek, stromov a iného. Z Flora Festu zaručene s prázdnou domov neodídete. Na svoje si tu prídu ako milovníci flóry, tak aj ostatní, ktorí majú radi pestrý program či nejaké to chutné občerstvenie.

Tradičný Flora Fest

Poznačte si termín konania festivalu 30. apríla a 1. mája 2023 ako inak na Námestí slobody. Bližšie informácie ohľadom sprievodného programu budú včas zverejnené, ale mesto Sereď i Dom kultúry v Seredi vás už teraz srdečne pozývajú na toto obľúbené podujatie.

Ak ste milovníci záhradkárčenia a skrášľovania vášho okolia rozmanitými rastlinami, túto akciu jednoducho nemôžete zmeškať.

reklama

Pokiaľ by ste sa na Flora Feste chceli zúčastniť ako predajca, je potrebné sa písomne prihlásiť na e-mail: riaditeldk@sered.sk. V prípade akýchkoľvek otázok odporúčame informovať sa telefonicky na +421 911 424 084.

Flora

Zdroj: FB Mesto Sereď

Zdroje: FB Mesto Sereď, seredsity.sk
Zdieľať na Facebooku