24.02.2024, meniny má
12. novembra 2019

Florbalový klub Ice Players Sereď porazil veľmi silný Trenčín po skvelom tímovom výkone. Takto sa rodilo víťazstvo

Florbalový klub Ice Players Sereď porazil veľmi silný Trenčín po skvelom tímovom výkone. Takto sa rodilo víťazstvo
Zdroj: FB Ice Players Sereď
reklama

Ice Players Sereď je florbalový klub, ktorý funguje už od roku 2012. Seredský klub má jedny z najlepších podmienok na trénovanie florbalu na Slovensku, a to aj vďaka nášmu mestu, Centru voľného času pri ZŠ J. A. Komenského a Obchodnej akadémii v Seredi. Do klubu prichádzajú deti a mládež nielen zo Serede, ale aj z okolitých miest a obcí, ako napríklad Šoporňa, Báb, Šintava, Pata, Galanta. Dôležitou súčasťou klubu sú nepochybne aj tréneri, vďaka ktorým nám v Seredi vyrastajú mladé športové talenty.

ŠK ICE Players Sereď  :  FK AS Trenčín Dragons Trenovec “B” 10:6 (2:0; 2:3; 6:3)

V sobotu 27. októbra 2019 sa v Športovej hale v Galante odohral zápas našich florbalistov proti FK AS Trenčín Dragons Trenovec “B”. Hostia prišli v pomerne nabitej zostave vrátane hráčov, ktorí pravidelne nastupujú za Trenčín v extralige. Nášmu tímu sa však podarilo otvoriť skóre a po prvej tretine sme dokonca vyhrávali 2:0. V druhej časti hry sa naopak lepšie darilo súperovi, ktorý nachvíľu vyrovnal skóre. Po druhej tretine bol stav 4:3 pre Sereď. Posledná časť hry bola plná akcie a množstva gólov. Súperovi z Trenovca sa síce podarilo vyrovnať skóre, no seredskí florbalisti opäť zvrátili stav vo svoj prospech. Napriek tomu treba povedať, že súper sa snažil a svojou technikou nás viedol k viacerým chybám v obrannom pásme. Súper napokon dotiahol skóre na rozdiel jedného gólu, no seredskí florbalisti vytvorili rozdiel o tri góly a zápas vyhrali. V tomto zápase nám hráči predviedli super tímový výkon. Situáciu viackrát zachránil aj brankár, ktorý tak podržal celý tím.

Najbližšie si Ice Players Sereď budete môcť pozrieť na domácej pôde v hale Obchodnej akadémie v Seredi. Hrať budú derby zápas proti DFA Nitra už 20. novembra 2019 o 19.00 hod, tak ich nezabudnite prísť podporiť. My držíme palce celému klubu vo všetkých nadchádzajúcich zápasoch a ďakujeme im za reprezentáciu Serede prostredníctvom florbalu.

zdroj: seredskenovinky.sk

reklama

zdroj: FB Ice Players Sereď

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: bezokolkov.sk, FB Ice Players Sereď
Zdieľať na Facebooku