24.06.2024, meniny má
7. februára 2022

Spoločnosť FM SLOVENSKÁ, s.r.o. hľadá nových zamestnancov na pozíciu operátor výroby. Pracujte pre jednu z najväčších spoločností v našom meste

Spoločnosť FM SLOVENSKÁ, s.r.o. hľadá nových zamestnancov na pozíciu operátor výroby. Pracujte pre jednu z najväčších spoločností v našom meste
Zdroj: FM SLOVENSKÁ, s.r.o.

FM SLOVENSKÁ, s.r.o. pôsobí v našom meste už od roku 2005 a zamestnáva stovky Seredčanov, respektíve obyvateľov tunajšieho regiónu. Ak sa obzeráte po novej pracovnej príležitosti, tak ste na správnom mieste.

V týchto dňoch prebieha náborová kampaň na pozíciu Operátor/Operátorka výroby a vy máte možnosť vymeniť, prípadne získať novú prácu. Samozrejme, ak budete spĺňať všetky podmienky, ktoré od vás bude zamestnávateľ pri pracovnom pohovore požadovať.

Spoločnosť sme navštívili a vyskúšali sme si, ako prebieha pracovný deň zamestnanca v tejto spoločnosti, ktorá pre svojich klientov poskytuje najmä skladové a baliace služby. Nečakali sme, že uvidíme skladové a pracovné priestory až takýchto veľkých rozmerov. Vedeli ste, že práve táto firma bola úplne prvou v našom priemyselnom parku?

Okrem nás boli na svojich pracovných miestach aj desiatky zamestnancov, ktorí nám ukázali, čo si máme predstaviť pod pracovnou pozíciou operátor výroby. Videli sme premyslený a dôsledný spôsob práce.

reklama

V prípade, že by vás nasledujúca pracovná ponuka zaujala, neváhajte kontaktovať spoločnosť FM SLOVENSKÁ, s.r.o. cez pracovný inzerát, ktorý je zverejnený na webe profesia.sk na tomto odkaze. Viac informácií môžete získať aj na telefónnom čísle +421 918 800 464.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Vyskúšali sme si prácu operátora výroby FM SLOVENSKÁ, s.r.o.

Náš deň začínal ako klasický deň nového zamestnanca. V prvom rade sme museli prejsť vrátnicou, kde prebiehala nielen kontrola teploty, ale aj režimu OTP v zmysle nariadenia vlády. Po preukázaní totožnosti sme boli vpustení do areálu spoločnosti. 

Našou prvou „zastávkou“ bolo vstupné personálne a BOZP školenie. Bolo nám prízvukované, že tieto školenia sú veľmi dôležité. Každý jeden zamestnanec musí totiž porozumieť všetkému, čo sa týka ochrany zdravia pri práci a prevencii vzniku úrazov.

Naučili sme sa, ako sa správať na pracovisku alebo pri obsluhe pracovných strojov. Zaujímavé bolo zistenie, že celé pracovisko sa rozdeľuje na niekoľko vyznačených zón, v ktorých sa smieme či nesmieme pohybovať. Vedeli ste, že v FM SLOVENSKÁ, s.r.o. sú napríklad aj priechody pre chodcov či veľké stropné zrkadlá, vďaka ktorým si viete pozrieť, či môžete bezpečne prejsť do ďalšej zóny?

Zdroj: Seredsity.sk

Následne sme sa v zamestnaneckej šatni prezliekli a pripravili na pracovný deň. Zaujímavosťou boli oceľové špičky, ktoré sme si ako návšteva pripli k topánkam, aby nás chránili pred prípadným zranením. Interní zamestnanci však okrem pracovného oblečenia dostávajú pracovnú obuv s oceľovou špičkou. Odložili sme si osobné veci a mohli sme sa pustiť do práce. 

Na prvej linke nám bol predstavený line leader – vedúci, ktorý nás zaškolil na požadovanú prácu. Celý pracovný mechanizmus balenia produktov je zložený z niekoľkých rôznych baliacich liniek a každá má svojho zodpovedného vedúceho, ktorý vám zadáva prácu a je vám nápomocný počas celej zmeny.

Je tu preto, aby vedel vyriešiť každý vzniknutý problém či zaškoliť nováčikov, akými sme boli aj my. Nakoľko sa zamestnanci na jednotlivých linkách po určitom čase menia, je dôležité, aby bol na každej z nich jeden takýto líder.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Pri niektorých linkách sme si k práci mohli aj sadnúť, čo sa nám páčilo. Sedieť sa však nedalo pri všetkých, no nevnímali sme to ako veľký problém. Na žiadnej linke nepracujete sami, vždy je tam s vami vyššie spomínaný nadriadený, ktorý dohliada na správny chod linky, plus ďalší vaši zmenoví kolegovia. 

Našou hlavnou pracovnou náplňou bolo plniť baliace formy daným produktom. Počas našej návštevy nám rukami prešli perá, ceruzky, zapaľovače a zahliadli sme aj žiletky. Každý produkt má svoje špeciálne balenie, ktoré vylisuje stroj pri vysokej teplote a do ktorého sú vkladané jednotlivé produkty. Na konci linky už môžete vidieť výsledok vašej práce v podobe zabaleného produktu. 

Posledný pracovník pri baliacej linke musí skontrolovať kvalitu zabaleného produktu, teda či obal nie je poškodený alebo je na obale správne umiestnené logo výrobcu. Po kontrole sa finálne balenia vkladajú do prepravných krabíc a putujú ďalej do skladu, kde sa pripravia na distribúciu.

Zdroj: Seredsity.sk

Bolo fascinujúce pozerať na jednotlivé baliace linky, ktoré boli dokonca variabilné, vďaka čomu vedia v FM SLOVENSKÁ, s.r.o. prispôsobiť baliace procesy požiadavkám klienta. Pre svojich klientov vedia zabezpečiť aj to, že si môžu sami vybrať, ako farebne budú zoradené jednotlivé perá či ceruzky v balení.

Baliace linky prechádzajú postupnou modernizáciou a už teraz sme mohli vidieť špičkový typ skeneru, ktorý vedel automaticky vyhodnotiť napríklad aj to, či je pero správne uložené vo svojom obale.

Aj keď počas dňa musia zamestnanci splniť dané denné limity, pracovné tempo je prijateľné a na zamestnancoch bolo vidieť, že všetko stíhajú bez akýchkoľvek problémov. Počas letných mesiacov môžu zamestnanci využiť aj vonkajšiu zónu na krátky oddych počas prestávok.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zamestnanecké výhody a benefity v FM SLOVENSKÁ, s.r.o.

Pozitívne vnímame zázemie tejto rodinnej firmy s možnosťou stabilnej práce. Veľmi zaujímavým benefitom je napríklad 13. plat vo výške 700 eur, vyplácaný v závislosti od dochádzky a doby odpracovania.

Motivujúca je aj mesačná prémia do výšky 10 % vašej základnej mzdy. Samozrejmosťou sú príplatky za nočné zmeny či bezplatná doprava z viacerých smerov (GA, SA, TT, HC).

Veľmi pozitívne hodnotíme aj novú jedáleň, ktorá je veľmi pekne zariadená a patrí k nej aj kuchynka, v ktorej si môžete zohriať alebo pripraviť vlastné jedlo. Súčasťou jedálne je aj niekoľko automatov s rýchlym občerstvením.

Ak ste pracovitý typ človeka, ktorý sa nebojí túto vlastnosť ukázať, tak vás určite zaujme aj možnosť kariérneho rastu v podobe získania seniority.

Zdroj: Seredsity.sk

Presvedčiť vás môže aj príspevok do III. piliera alebo platené nadčasy nad rámec zákona. Niečo navyše si môžete zarobiť aj tak, že odporučíte niekoho z vášho okolia, koho spoločnosť zamestná.

Poteší aj jednorazový benefit, ako napríklad vernostná odmena pri pracovnom výročí, špeciálna odmena pri významných životných udalostiach ako svadba či narodenie dieťaťa, rekreačné poukazy alebo účasť na firemných podujatiach pre zamestnancov aj ich rodinných príslušníkov.

V prípade, že by vás pracovná ponuka zaujala, neváhajte kontaktovať spoločnosť FM SLOVENSKÁ, s.r.o. cez pracovný inzerát, ktorý je zverejnený na webe profesia.sk na tomto odkaze. Viac informácií môžete získať aj na telefónnom čísle +421 918 800 464.

Zdroj: Seredsity.sk

Pracovná náplň operátorov výroby v FM SLOVENSKÁ, s.r.o.

Vo svete známa spoločnosť FM Logistic pôsobí na troch kontinentoch a zamestnáva po celom svete viac ako 27 000 ľudí, z ktorých je 43 % žien. Táto francúzska firma má svoje dcérske pobočky v Taliansku, Španielsku, Portugalsku, Rusku, Českej republike, Poľsku a mimo Európy sídlia tiež v Číne, Indii a Brazílii.

Baliace služby predstavujú 65 % z celého biznisu spoločnosti na Slovensku. Sklad v Seredi je jedným z najväčších co-manufacturingových centier v strednej Európe.

Hlavnou pracovnou náplňou nových operátorov vo výrobe bude najmä balenie kancelárskych výrobkov, zabezpečovanie obalových úprav tovaru a tiež realizovanie operatívnych úloh podľa požiadaviek nadriadeného.

Zdroj: Seredsity.sk

Miesto práce je v našom meste a na trvalý pracovný pomer. Termín nástupu je ihneď a novým zamestnancom ponúkajú ohodnotenie vo výške 4,72 eur/hod (brutto). Požadované vzdelanie je základné + stredoškolské. Maturita je, samozrejme, výhodou a práca je vhodná aj pre čerstvého absolventa.

Očakávať sa od vás bude manuálna zručnosť, ochota pracovať na tri pracovné zmeny, zodpovednosť a čistý register trestov. Na prvé počutie môže pozícia operátora výroby znieť ako náročná práca, no opak je pravdou a svoju prácu tu našli už desiatky až stovky žien i mužov.

V prípade, že by vás pracovná ponuka zaujala, neváhajte kontaktovať spoločnosť FM SLOVENSKÁ, s.r.o. cez pracovný inzerát, ktorý je zverejnený na webe profesia.sk na tomto odkaze. Viac informácií môžete získať aj na telefónnom čísle +421 918 800 464.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: FM SLOVENSKÁ

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou FM SLOVENSKÁ, s.r.o.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou FM SLOVENSKÁ s.r.o.
Zdieľať na Facebooku