27.06.2022, meniny má
5. decembra 2018

Futbalisti ŠKF iClinic Sereď pripravili mikulášske prekvapenie pre deti z detského domova

reklama

Vždy nás veľmi poteší, ak môžeme napísať o dobročinných akciách v našom meste. Futbalisti ŠKF iClinic Sereď dosahujú v najvyššej lige výborné výsledky a teší nás, že nezabúdajú ani na naše mesto, hoci hrávajú na štadióne v Nitre.

Nie každé dieťa má to šťastie vyrastať so svojou rodinou. Častokrát sa stáva, že jedinou možnosťou je pre neho život v detskom domove.

Naši futbalisti dnes pripravili mikulášske prekvapenie pre deti z detského domova v Seredi. Deti sa tešili nielen z príjemnej návštevy futbalistov, no určite aj z hračiek, sladkostí, podpiskariet a iných darčekov, ktoré im športovci priniesli. Spolu s hráčmi deti navštívil aj športový riaditeľ klubu ŠKF iClinic Sereď Roman Čavojský, ktorý zorganizoval toto milé prekvapenie v spolupráci s pracovníkmi detského domova.

Celý tím bol z akcie nadšený, no aj pozitívne prekvapený z priestorov a vybavenia detského domova, za čo patrí vďaka Jánovi Jankulárovi, riaditeľovi domova. Aj pri najväčšej snahe obetavých vychovávateliek, ktoré vypĺňajú deťom každodenný program, určite všetkým dobre padne takáto milá a dobročinná aktivita. Veríme, že sa z tejto akcie stane tradícia a futbalisti budú navštevovať detský domov každý rok.

reklama

“Dobročinné aktivity patria k životu profesionálneho futbalistu a my sme veľmi radi, že sme dnes mohli prísť a obdarovať deti, ktoré si to zaslúžia. Okrem hračiek a sladkostí sme sa spolu s hráčmi snažili deti motivovať k tomu, aby sa nikdy nevzdávali.” Roman Čavojský, športový riaditeľ ŠKF iClinic Sereď.

Zhodou okolností hráči jedno dieťa veľmi dobre poznali. Bol ním malý Jožko, ktorý aktívne hráva za žiakov a patrí medzi pravidelných detských podávačov lôpt na zápasoch Fortuna ligy a my mu prajeme veľa úspechov spojených s futbalom v našom meste. Za poskytnutie fotiek ďakujeme fotografovi Lukášovi Klčovi.

Autor: Lukáš Klčo

Autor: Lukáš Klčo

Autor: Lukáš Klčo

Autor: Lukáš Klčo

Autor: Lukáš Klčo

Autor: Lukáš Klčo

Autor: Lukáš Klčo

Autor: Lukáš Klčo

Autor: Lukáš Klčo

Autor: Lukáš Klčo

Autor: Lukáš Klčo

Autor: Lukáš Klčo

Páčil sa vám článok? Podporte ho vaším zdieľaním

Zdroje: Fotky: Lukáš Klčo
Zdieľať na Facebooku