20.01.2020, meniny má

Graeme Mark opäť v Seredi. Už v piatok sa predstaví v KC PRIESTOR

7. novembra 2019
Graeme Mark opäť v Seredi. Už v piatok sa predstaví v KC PRIESTOR
Zdroj: Graeme Mark & The Natives
reklama

Ak ste sa tento rok v auguste zúčastnili seredského multižánrového festivalu Vata fest 2019, možno ste postrehli hudobníka menom Graeme Mark, ktorý vystúpil v sobotu 3. augusta 2019 v Bastióne Seredského kaštieľa.

Po troch mesiacoch opäť v Seredi

Zdá sa, že Sereď mladému hudobníkovi učarovala a nadchla ho aj spolupráca s komunitným centrom PRIESTOR. Vďaka tomu si budete môcť už v piatok 8. novembra 2019 o 20.00 hod. vychutnať hudobné zoskupenie Graeme Mark & The Natives, ktorého britská hudba v spojení s komornou atmosférou KC PRIESTOR vytvorí zaiste nezabudnuteľný zážitok.

Graeme Mark & The Natives je kapela okolo írskeho pesničkára Graema Marka žijúceho v Trnave. Vyznačuje sa emotívnou folk-rockovou hudbou prinášajúcou atmosféru britských ostrovov. Majú za sebou už desiatky koncertov po celom Slovensku, a tiež debutový album Makeshift, ktorý vydali v októbri 2018.

Zloženie kapely Graeme Mark & The Natives
Graeme Mark –  vocal, guitar
Juraj Adam – bass
Marián Radošovský – guitar
Daniel Kravec – drums

Nakoľko kapacita KC PRIESTOR je obmedzená (40 miest), je potrebné sa na koncert zaregistrovať, resp. rezervovať si miesta. Vstupné je 3 eurá a rezerváciu môžete urobiť prostredníctvom tohto formulára. Viac informácií o udalosti nájdete na jej oficiálnej facebookovej stránke.

Zdroj: FB PRIESTOR

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB PRIESTOR, FB Graeme Mark & The Natives – Sereď
Zdieľať na Facebooku