28.05.2020, meniny má
14. decembra 2018

Gratulujeme! Seredskí basketbalisti sú najlepším športovým kolektívom Trnavského kraja

reklama

Trnavský samosprávny kraj každoročne oceňuje najlepších športovcov roka za ich odvedené výkony. Skvelou správou je, že cenu za najlepší športový kolektív Trnavského kraja v kategórii mládež za rok 2018 získali naši chlapci zo Serede. Ide o zverencov trénera Jozefa Ištoka, kadetov BK AŠK Lokomotíva Sereď, ktorí dosiahli v uplynulej sezóne nádherné výsledky. Talentovaní športovci sa na májovej celoslovenskej súťaži Majstrovstiev Slovenska predviedli vo veľkej paráde. V kategórii do 17 rokov získali prvé miesto a stali sa tak Majstrami Slovenska.

Všetci sme na našich chlapcov hrdí. Zdroj: BK AŠK Lokomotíva Sereď

Majstri Slovenska

Za tohtoročné úspechy si z rúk predsedu Trnavského samosprávneho kraja Jozefa Viskupiča prebrali významné ocenenie za najlepší športový kolektív roka 2018. Slávnostné odovzdávanie cien sa konalo v Divadle Jána Palárika v Trnave.

Ocenenie je pre našich chlapcov o to cennejšie, že chlapci pred sezónou nepatrili k favoritom celoslovenskej súťaže. Dokonca sa nečakala ani ich účasť na finálovom turnaji v Nitre. Naši mladí „Seredané“ sa ale zomkli v pravý čas a celoročnú drinu a poctivo oddretú každodennú tréningovú jednotku pretavili úplne zaslúžene do najcennejšieho kovu – zlatých medailí. Seredskí kadeti sa tak právom môžu hrdiť pomenovaním  MAJSTRI SLOVENSKA v basketbale chlapcov do 17 rokov pre rok 2018.” Jozef Ištok, tréner kadetov BK AŠK Lokomotíva Sereď

Tréner kadetov Jozef Ištok (v strede) doviedol chlapcov k skvelým úspechom. Zdroj: BK AŠK Lokomotíva Sereď

V našej redakcii sme na chlapcov hrdí a želáme im veľa ďalších úspechov v ich basketbalovej kariére. Veľké poďakovanie patrí celému organizačnému tímu, rodičom, vedúcej družstva Marianne Grillovej a skvelému trénerovi Jozefovi Ištokovi, ktorý chlapcov priviedol k obdivuhodným výkonom.

Hráči, ktorým patrí obrovská pochvala: Adam Šimko, Christián Adam, Sebastián Blaško, David Javor, Marco Hupka, Máté Balogh, Matúš Paštéka, Matej Kuchárek, Juraj  Láštic, Bálint Boros, Ladislav Burianek, Kristián Banovič, Richard Kučera, Tomáš Chmelan.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním

     

    Zdieľať na Facebooku