20.06.2021, meniny má
11. júna 2021

Hľadáte kvalitný letný tábor pre vaše dieťa? Vzdelávacie centrum BiLingvi organizuje anglické denné tábory v Trnave pre deti od 3 rokov

Hľadáte kvalitný letný tábor pre vaše dieťa? Vzdelávacie centrum BiLingvi organizuje anglické denné tábory v Trnave pre deti od 3 rokov
Zdroj: BiLingvi vzdelávacie centrum

Leto je už tu a s ním neodmysliteľne prichádza aj čas detských letných táborov. Týždeň plný zábavy je pre každé dieťa nezabudnuteľným zážitkom, ktorý si uchová v pamäti. Presne takýto typ táborov bude už čoskoro organizovať aj BiLingvi vzdelávacie centrum v Trnave.

Táto anglická jazyková škola z neďalekej Trnavy sa organizovaniu denných letných táborov venuje už viac ako 10 rokov. Okrem širokých služieb spojených s výučbou anglického jazyka sa ich centrum zmení počas dvoch mesiacov na miesto letnej radosti a zábavy pre desiatky detí.

Skvelý a bohatý program, zábavná angličtina, profesionálne lektorky, trampolína a veľká záhrada – to všetko čaká vaše deťúrence v táboroch BiLingvi. V prípade, že by vás ponuka zaujala, neváhajte ich kontaktovať na telefónnom čísle 0918 827 059 alebo emailom na adrese trnava@bilingvi.sk.

Zdroj: BiLingvi vzdelávacie centrum

Začína sa už od júla. Teraz máte možnosť využiť  10-eurovú zľavu

Prvý turnus tohto letného anglického tábora začína 5. júla 2021 a posledný od 23. augusta 2021. Takže máte k dispozícií sedem turnusov, z ktorých si môžete vybrať ten alebo tie, ktoré vám najviac vyhovujú. Tábor je vhodný pre deti od 3 do 11 rokov.

Ak vaše dieťa prihlásite do 15. júna 2021, získate 10-eurovú zľavu na týždenný tábor. Môžete si pritom vybrať z dvoch typov táborov. Celodenný tábor stojí 139 eur/týždeň a poldenný tábor je v hodnote 69 eur/týždeň (nezahŕňa obed). V cene je zahrnutá pestrá strava v podobe desiatej, obeda a olovrantu. Samozrejmosťou je zabezpečenie stáleho pitného režimu.

Vašim deťom sa budú venovať vyškolené lektorky, ktoré majú s touto prácou dlhoročné skúsenosti. O každé dieťa sa postarajú ako o vlastné, takže nemusíte mať žiadne obavy. Výhodou tohto centra je tiež ich veľká záhrada, na ktorej  môžu deti slobodne šantiť. Nechýba ani veľká trampolína, ktorú deti jednoducho milujú.

Ďalším pozitívom pre rodičov je skvelá dostupnosť tejto jazykovej školy. Nájdete ju v tesnej blízkosti obchodného centra ZOC MAX na ulici Ferka Urbánka 16 v Trnave. To znamená, že z hlavnej autobusovej a vlakovej stanice to máte približne na 5 minút chôdze parkom.

Zdroj: BiLingvi vzdelávacie centrum

Bohatý program a dve hodiny zábavnej angličtiny denne

Okrem zábavy tu na deti čaká aj angličtina hravou formou, ktorá je u detí veľmi obľúbená. Deti spoločne spievajú alebo sa hrajú vzdelávacie hry v angličtine. Skúsené lektorky dokážu zapojiť do hodiny aj deti, ktoré angličtinu ešte nemali alebo sa s ňou iba zoznamujú.

Súčasťou denného tábora sú aj každodenné tvorivé dielne, v ktorých si detičky každý deň niečo vyrobia. Napríklad vlastné tričko, veselé farebné kamene alebo masky obľúbených superhrdinov.

Každé ráno začína tiež anglickou rozcvičkou, nakoľko staré príslovie hovorí, že „V zdravom tele, zdravý duch“. Veľmi oblúbenou aktivitou je aj maľovanie na tvár alebo vodné súťaže. Jednoducho povedané, v BiLingvi sa v letných denných táboroch s rodinnou atmosférou nikto nenudí.

Zdroj: BiLingvi vzdelávacie centrum

Zdroj: BiLingvi vzdelávacie centrum

Zažite nezabudnuteľné leto v BiLingvi už tento rok

Vďaka tomuto táboru vaše ratolesti zažijú jeden fantastický týždeň plný zábavy a skvelých spomienok. Navyše sa vďaka hodinám angličtiny zlepšia v cudzom jazyku, takže sa v tomto tábore spája príjemné s užitočným.

Tím lektorov vzdelávacieho centra BiLingvi verí, že tých niekoľko kilometrov, ktoré delia Trnavu a Sereď, nebude pre vás prekážkou a rozhodnete sa využiť ich profesionálne služby v oblasti letných táborov.

V prípade, že by vás ponuka zaujala, neváhajte ich kontaktovať na telefónnom čísle 0918 827 059 alebo emailom na adrese trnava@bilingvi.sk. Viac informácií o jazykovej škole BiLingvi a službách, ktoré ponúka, nájdete na webovej stránke www.bilingvi.sk alebo na tomto odkaze.

Zdroj: BiLingvi vzdelávacie centrum

Zdroj: BiLingvi vzdelávacie centrum

Zdroj: BiLingvi vzdelávacie centrum

Zdroj: BiLingvi vzdelávacie centrum

Článok vznikol v spolupráci s BiLingvi vzdelávacie centrum.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci s BiLingvi vzdelávacie centrum.
Zdieľať na Facebooku