27.07.2021, meniny má
2. júna 2020

Horkýže Slíže presúvajú svoj koncert do seredského amfiteátra a výrazne sa mení aj cena vstupeniek

Horkýže Slíže presúvajú svoj koncert do seredského amfiteátra a výrazne sa mení aj cena vstupeniek
Zdroj: FB Horkýže Slíže/ Seredsity.sk
reklama

Prednedávnom sme vám priniesli informáciu o koncerte slovenskej kapely Horkýže Slíže, ktorý sa mal pôvodne konať v záhrade seredského múzea. Splnené mali byť aj všetky náležité opatrenia súvisiace s epidémiou. Preto bol pôvodný počet dostupných lístkov len 99 a ich cena bola naozaj vysoká. Za jeden lístok by ste totiž zaplatili takmer 70 eur. Okrem toho by návštevníci koncertu kvôli opatreniam museli sedieť v metrových rozostupoch.

Vďaka uvoľneniu opatrení pôjde o poriadny koncert

Od 10. júna 2020 vláda v rámci uvoľňovania opatrení povolila kapacitu 500 ľudí. Koncert Horkýže Slíže sa tak môže presťahovať do amfiteátra a vstupné klesá na 18 eur. Dátum koncertu sa nemení a zostáva na 26. júna 2020 so začiatkom o 21.30 hod. Vstupenky s novou cenou sú už v predaji a zakúpite ich na tomto odkaze.

Slovenská legenda Horkýže Slíže tak po dlhšom čase odohrá svoj prvý koncert práve v Seredi. Organizátori sa vyjadrili, že väčší koncert má byť tak trochu náhradou za mestský jarmok, ktorý sa tento rok kvôli epidémii koronavírusu neuskutoční. Okrem Horkýže Slíže sa však môžete tešiť aj na ďalšie letné koncerty. V Seredi bude hrať už 20. júna 2020 kapela Fragile9. júla 2020 sa môžete tešiť na kapelu Buty.

zdroj: FB udalosť Noci v múzeu: Horkýže slíže/Sereď

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB Mestský amfiteáter Sereď, FB Mesto Sereď
Zdieľať na Facebooku