23.07.2024, meniny má
8. júla 2024

Ihrisko TJ Rozkvet bude hostiť ďalší Športový štvrtok. Príďte sa zoznámiť s predstaviteľmi seredského športového klubu hokejbalistov

Ihrisko TJ Rozkvet bude hostiť ďalší Športový štvrtok. Príďte sa zoznámiť s predstaviteľmi seredského športového klubu hokejbalistov
Zdroje: seredsity.sk/mesto Sereď
reklama

Športové štvrtky sa stali veľmi obľúbenou súčasťou pracovného týždňa viacerých Seredčanov. Je to čas, kedy ako rodina máme príležitosť spestriť si spoločne strávený čas napríklad skúšaním nových športov.

Je to taktiež vhodná príležitosť pre všetkých mladých zo Serede a okolia, aby vytiahli päty z domu, odložili mobily a spoznali nových ľudí.

Športový štvrtok s hokejbalistami

Športové štvrtky vzali v minulom roku naše mesto útokom a počas každého týždňa sa tešili veľkej obľube a vysokej účasti. Tie tohtoročné boli zatiaľ sprevádzané otvoreniami zrevitalizovaných vnútroblokov a ihrísk.

Už tento štvrtok 11. júla o 16.00 hod. sa môžete tešiť na ďalší seredský Športový štvrtok na ihrisku TJ Rozkvet v Strednom Čepeni. Počas neho budete mať možnosť zoznámiť sa s predstaviteľmi seredského športového klubu hokejbalistov.

reklama

Mesto Sereď opäť láka návštevníkov na množstvo športovania, exhibície, zábavu, radosť zo súťaženia a z pohybu, odmeny, milé stretnutia, rozhovory, dobrú hudbu, malinovky aj dobrú kávičku zadarmo.

športový

Zdroj: Mesto Sereď

Zdroje: seredsity.sk, mesto Sereď
Zdieľať na Facebooku