18.10.2021, meniny má
18. decembra 2018

Ikonická kapela Limp Bizkit zbúra naše mesto. Rockeri sa predstavia v Seredi budúce leto

reklama

Neuveriteľná správa pre všetkých hudobných fanúšikov. Sereď si zažije ďalšie svetové meno a tentoraz nás navštívi americká kapela Limp Bizkit. Na Slovensku boli naposledy v roku 2015 a predviedli strhujúcu show, teraz sa súčasťou ich európskeho turné stane aj Sereď.

Bude to rap-rocková smršť

Všetci nadšenci nu metalovej hudby a kvalitného rapcore hudobného štýlu si určite prídu na svoje. Limp Bizkit je kapela, ktorá oslovuje mnohé generácie a členovia sľubujú, že na európsky kontinent prinesú rap-rockovú smršť, akú sme ešte nevideli. Kapela prejde bránami Zámockého parku 23. júla 2019 a v našom amfiteátri sa predstaví pod holým nebom.

Limp Bizkit sa stali svetoznámou skupinou po vydaní albumu Significant Other v roku 1999. Ešte predtým si na debutovom albume Three Dollar Bill, Y´all$ vybudovali silnú fanúšikovskú základňu, ktorá ich miluje dodnes. Kto by si nepamätal hity ako napríklad N 2 Gether Now, My Generation, Faith alebo Break Stuff?

Prvých 500 vstupeniek sa oplatí

Vstupenky na koncert začínajú na cene 19 eur, dostupné sú na tejto webovej adrese nášho amfiteátra alebo aj v sieti Ticketportal. Ak ste rozhodnutí, tak neváhajte, pretože cena sa bude postupne zvyšovať až na 35 eur. Projekt IN CASTLE prináša Dom kultúry Sereď, eventová Agentúra KVAS a portál Music Zone.

Organizátori chcú využiť potenciál amfiteátra, ktorý v spojení so Zámockým parkom a historickým kaštieľom dotvára atmosféru open-air koncertov. Unikátny pocit z podujatí pod hviezdami a okolité prostredie určite umocnia zážitok z vystúpení. Ak ste ešte nemali príležitosť navštíviť tento festivalový projekt, pozrite sa, ako to vyzerá na rockovom koncerte v našom seredskom amfiteátri.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním

Zdieľať na Facebooku