17.02.2020, meniny má
2. apríla 2019

Jarná burza v Seredi vás očarí krásnymi veteránmi. Ak ste zberatelia starožitností, tento dátum si zapíšte

reklama

Milí Seredčania, moto nadšenci a milovníci starožitností. Príďte sa s nami pozrieť v sobotu 27. apríla 2019 na tradičnú, tentokrát Jarnú Auto-Moto Veterán burzu a Výstavu klubových vozidiel, ktoré pre vás organizujú členovia Veteran car clubu Sereď v areáli Oldtimer múzea. Múzeum sa nachádza na ulici Starý most na ľavej strane v smere do Campingu v priestore bývalých kasární. Začínať sa bude ráno už od 7:00 hod do 12:00 hod.

Čo môžete na burze objaviť?

Doslova všetko možné. Od náhradných dielov do automobilov a motocyklov, náradia, cez vojenské uniformy, prilby, veteránske štítky, odznaky, makety granátov až po rádiá či šijacie stroje. Ponúkaný sortiment bude aj tentokrát veľmi rozmanitý a milovníci starožitností si tu opäť prídu na svoje.

Ako sme vám v úvode spomínali, pokochať sa môžete aj výstavou vzácnych historických vozidiel, ktoré patria organizátorom. Každý z veteránov ukrýva v sebe historický príbeh a nájsť tu môžete napríklad kúsok, ktorý si pamätá éru nacistického Nemecka alebo typ auta, z ktorého je na svete pojazdných iba niekoľko kusov.

Samozrejme, príjemnú atmosféru doplní aj občerstvenie. V ich kaviarni Old Timer Cafe si budete môcť vychutnať kávičku praženú priamo v Seredi. Ak si chcete pozrieť, aké historické veterány na vás čakajú, pozrite si tento článok.

 

Dajte o tejto akcii vedieť priateľom a zdieľajte náš článok.

Zdieľať na Facebooku