18.01.2021, meniny má
3. augusta 2020

Jeden z najobľúbenejších čašníkov v Trnave je Seredčan Roman Delinčák. Momentálne pracuje v unikátnej kaviarni Synagóga Café

Jeden z najobľúbenejších čašníkov v Trnave je Seredčan Roman Delinčák. Momentálne pracuje v unikátnej kaviarni Synagóga Café
Zdroj: IG synagoga_cafe/romancak_trnavsky
reklama

Seredčan Roman Delinčák je považovaný za jedného z najpopulárnejších čašníkov v Trnave. Známym sa stal predovšetkým vďaka svojmu prístupu k zákazníkom. Niet sa čo čudovať, že jeho žoviálna komunikácia a vždy pozitívna nálada si za krátky čas získala priazeň zákazníkov. Najnovšie sa pridal do tímu čašníkov v Synagóga Café, o čom informoval Trnavský hlas.

Synagóga Café je jedným z najzaujímavejších a najkrajších priestorov v Trnave. V interiéri bývalej synagógy vznikla kaviareň, ktorá okrem tradičnej kaviarňovej ponuky často organizuje rôzne koncerty či výstavy. Vo februári tohto roka kaviareň oslávila už svoje piate výročie. Okrem netradičných priestorov kaviareň láka aj dobre vyzerajúcimi nápojmi či obľúbenými raw koláčmi.

Novou posilou v Synagóga Café je práve Seredčan Roman Delinčák

Kríza spojená s epidémiou koronavírusu mala a stále má negatívny dopad predovšetkým na gastro biznis, ktorý sa ešte stále stavia na nohy. Ani Synagóga Café to na jar tohto roka nemala po ekonomickej stránke jednoduché. Napriek tomu sa im podarilo personál udržať pokope a dokonca mohli do pracovného kolektívu prijať aj dve nové tváre. Jednou z nich je práve Seredčan Roman Delinčák.

„Teší ma, že som sa mohol stať súčasťou už zabehnutého tímu šikovných ľudí v Synagóga Café. Budem rád, ak sa tu stretneme aj so starými známymi zákazníkmi z môjho predošlého pôsobiska. V ponuke máme mnoho skvelých vecí, ja by som každému určite odporučil vyskúšať výborné raw koláčiky,“ povedal pre Trnavský hlas Roman Delinčák.

zdroj: trnavskyhlas.sk

Unikátna kaviareň, ktorá vás očarí

O veľkej popularite kaviarne svedčí aj množstvo zákazníkov, ktoré ju denne navštívi. V niektorých časových úsekoch dňa sa dokonca objavuje nárazová vlna zákazníkov. Vtedy môže personálu chvíľu trvať, kým stihnú všetkých obslúžiť, no zamestnanci sa vždy snažia urobiť maximum pre spokojnosť svojich zákazníkov.

„Máme veľmi dobrý tím pracovníkov a vnímame, že návštevníci sa aj vďaka ich práci u nás cítia dobre. Ak sa zákazník vráti, znamená to, že bol spokojný. A ja som rád, že v našom podniku často stretávame okrem nových ľudí aj už známe tváre,“ povedal pre Trnavský hlas šéf prevádzky Šimon Štefunko.

Romanovi Delinčákovi v jeho novej práci držíme palce a veríme, že zákazníci Synagóga Café sa budú dlho tešiť z jeho životného optimizmu. Na záver si s nami pozrite krátke video, prostredníctvom ktorého vás sám Roman pozýva na návštevu unikátnej kaviarne v neďalekej Trnave.

Romanko v synagóge

Drahí priatelia!!! 🙂 Pre tých, ktorí ešte náhodou neviete… 🙂

Uverejnil používateľ Roman Čák Trnavský Štvrtok 30. júla 2020

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: trnavskyhlas.sk
Zdieľať na Facebooku