18.07.2019, meniny má

Jeden z najobľúbenejších táborov v Seredi otvoril dva turnusy. Deti sa zahrajú na policajtov

8. apríla 2019
reklama

Mestská polícia v Seredi organizuje v poradí už deviaty ročník letného denného tábora pre deti 1. až 6. ročníka základných škôl. Deti sa môžu tešiť na dva rôzne júlové turnusy, ktoré trvajú celkovo päť dní. Turnusy budú prebiehať v termínoch od 15. – 19. júla 2019 a od 22. júla – 26. júla 2019 a tábor sa bude realizovať v priestoroch Denného centra pre seniorov v Seredi na Jesenského ulici.

Bohatý program, ktorý si vaše dieťa zamiluje

Tábor umožňuje deťom prežiť jedinečný program, ktorý je založený na kvalitnom edukatívnom obsahu plnom zaujímavých aktivít. Policajti a organizátori pripravili tematické programy, ktoré na seba nadväzujú a prebiehajú v dopoludňajších a popoludňajších blokoch. Rozmanitý týždeň bude plný policajnej atmosféry.

Na deti čaký zaujímavý krimideň, počas ktorého budú vyšetrovať, bádať a stopovať. Jeden z ďalších tematických blokov je ekologický a záchranný deň. Posledný deň sa bude niesť v súťažnom duchu mokrej olympiády a vysnívanej skúške na pomocníka mestskej polície. Počas oboch turnusov je pre deti pripravený aj pestrý celodenný program mimo konania denného letného tábora, kedy pôjdu všetci spoločne na celodenný výlet.

ZDROJ: MESTSKÁ POLÍCIA V SEREDI

Ako prihlásite deti na tento tábor?

Deti môžete prihlásiť prostredníctvom jednoduchého formulára, ktorý nájdete po rozkliknutí tohto linku. Prihlášku si môžete vyzdvihnúť aj osobne na Mestskej polícii Sereď na Jesenského ulici. Celková kapacita je maximálne tridsať detí na jeden turnus a pokiaľ vieme, miesta sa veľmi rýchlo nápĺňajú. V poplatku sú zahrnuté náklady na stravovanie, technické zabezpečenie, animačný dohľad a ďalšie služby nevyhnutné pre organizáciu celého tábora. Prihlášku je potrebné doručiť v jednom origináli na mestskú políciu do 31. mája 2019. V prípade, že organizátori dostanú prihlášku, keď bude kapacita miest naplnená, dieťa bude zaradené do zoznamu náhradníkov.

Poplatok za jedno dieťa na celý turnus je 70 eur. Poplatok sa uhrádza v hotovosti na osobnom orgnanizačnom stretnutí, ktoré bude určené pre rodičov. Kontaktná osoba letného tábora je Mgr. Karin Kapustová, PhD., ktorú môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0911 374 860. V prípade, že organizátori prijmú prihlášku dieťaťa v termíne, keď už bude kapacita miest naplnená, dieťa bude zaradené do zoznamu náhradníkov.

Réžiu letného tábora, animáciu, program a dohľad bude zabezpečovať šesťčlenný tím v zložení troch animátorov, zamestnankyne mestskej polície, zdravotníčky a asistenta. Deti budú mať zabezpečenú stravu trikrát denne v podobe desiatej, obeda a olovrantu. Výnimkou je iba deň celodenného výletu, kedy je obed detí v réžii rodičov.

ZDROJ: MESTSKÁ POLÍCIA V SEREDI

ZDROJ: MESTSKÁ POLÍCIA V SEREDI

ZDROJ: MESTSKÁ POLÍCIA V SEREDI

ZDROJ: MESTSKÁ POLÍCIA V SEREDI

ZDROJ: MESTSKÁ POLÍCIA V SEREDI

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním

Zdieľať na Facebooku

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.