21.05.2024, meniny má
1. augusta 2018

Jedinečné Radošinské naivné divadlo sa v Seredi predstaví aj so SĽUKOM už tento august

reklama

Radošinské naivné divadlo vám určite nemusíme predstavovať a my sme veľmi radi, že opäť zavíta do nášho mesta. Tento rok ich vystúpenie bude naozaj jedinečné a to práve vďaka spolupráci s folklórnym zoskupením SĽUK. Atmosféru celého podujatia bude dotvárať Mestský amfiteáter v Seredi a vidieť toto predstavenie pod holým nebom za príjemného počasia bude zážitok, o ktorý by ste nemali prísť. O aké predstavenie pôjde?

Plný seredský amfiteáter na open-air koncerte. Zdroj: Agentúra KVAS

Stanislav Štepka napísal novú verziu inscenácie o životnom osude asi najväčšej osobnosti novodobej slovenskej histórie Milanovi Rastislavovi Štefánikovi pod názvom Malý veľký muž. Autor v hre sleduje život kľúčovej osobnosti Československa od jeho narodenia v Košariskách koncom 19. storočia, až po jeho mýtickú smrť v roku 1919. Tento veľký príbeh o hľadaní hviezd a nenaplnenej láske, plný vizionárskych snov a ľudských dotykov uvádza Radošinské naivné divadlo v úžasnej spolupráci s tanečníkmi a hudobníkmi Slovenského ľudového umeleckého kolektívu v choreografii Ladislava Cmoreja.

Ak nás budete sledovať aj nabližšie dni, máme pre vás prichystanú súťaž o 2 vstupenky na toto jedinečné predstavenie. Všetky informácie nájdete v blízkej dobe na našom FB.

reklama

KEDY: 29. august 2018

KDE: Mestský amfiteáter Sereď, 19:30

VSTUPNÉ: predpredaj 16€, na mieste 18€

DĹŽKA PREDSTAVENIA: 120 minút

Nezabudnite článok zdieľať aj na svojom FB profile aby sa o predstavení dozvedeli aj vaši priatelia 🙂

Zdroje: Dom kultúry Sereď
Zdieľať na Facebooku