09.08.2025, meniny má
7. augusta 2025

Junior a Marcel budú vysielať naživo priamo z výroby Horaliek v Seredi

Junior a Marcel budú vysielať naživo priamo z výroby Horaliek v Seredi
Zdroje: I. D. C. Holding, a. s./seredsity.sk
reklama

V piatok ráno sa výrobný areál spoločnosti I.D.C. Holding v Seredi premení na netradičné rádiové štúdio. Obľúbení moderátori Junior a Marcel z Rannej šou Fun rádia budú vysielať naživo priamo z kancelárie vedúcich zmien.

Tí ju dočasne opustia – dôvodom sú prísne hygienické opatrenia, ktoré sa v závode pri výrobe tradične dodržiavajú.

Unikátna ranná šou

Toto jedinečné spojenie výroby a zábavy ponúkne poslucháčom pohľad „pod obal“ známych sladkostí. Reč bude nielen o ikonických značkách ako Horalky, ale aj o aktuálnej novinke Mini Horalky, ktorá si rýchlo našla cestu k fanúšikom.

Chýbať nebude ani živá atmosféra priamo z prevádzky, kde sa rušný pracovný deň premení na zábavné a zároveň poučné ráno. Tešiť sa môžete na ochutnávky vo vysielaní, rubriku Zvuk týždňa, zaujímavosti zo zákulisia výroby, ale aj spontánne rozhovory so zamestnancami.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Ranná šou sa bude niesť v duchu dobrej nálady, smiechu a pohody, ktorú si s Juniorom a Marcelom spájame už roky. Nalaďte sa na vlny Fun rádia už tento piatok 8. augusta od 6.00 hod. do 10.00 hod. a nenechajte si ujsť toto netradičné vysielanie.

junior a marcel

Zdroj: LinkedIn/I. D. C. Holding, a. s.

Zdroje: LinkedIn/I. D. C. Holding, a. s.
Zdieľať na Facebooku