23.07.2024, meniny má
1. júla 2024

Kapela Bluewine vás opäť pozýva do seredského Campingu. Príďte si vychutnať poriadnu rockovú nálož

Kapela Bluewine vás opäť pozýva do seredského Campingu. Príďte si vychutnať poriadnu rockovú nálož
Zdroje: FB Bluewine/goslovakia.sk - František Turanský
reklama

Kapelu Bluewine nemusíme Seredčanom už hádam ani predstavovať. Patrí medzi stálice v seredskom Campingu a onedlho si ich práve na tomto mieste budete môcť opäť vypočuť.

Spevák Tomáš Racko je Seredčan, ktorého môžete poznať aj z jeho starších projektov Vivetray či Freebird. Hudba je jeho srdcovkou už dlhé roky a o tom, že mu to aj „dobre spieva“, sme sa mohli presvedčiť už veľakrát.

Bluewine opäť v Campingu

Na sobotu 6. júla 2024 si nerobte plány. Od 20.00 hod. sa totiž v seredskom Campingu rozozvučia tóny známych hitov v podaní blues-rockovej kapely Bluewine. Vstupné je 5 eur.

Budete si môcť vychutnať a zabaviť sa na známe skladby od kapiel ako The Rolling Stones, Led Zeppelin, Cream, CCR, Lynyrd Skynyrd, Pink Floyd, Muddy Waters, Stevie Ray Vaughan, Van Halen a mnoho ďalších…

reklama

Informácie o koncerte nájdete aj na Facebooku kapely, kde môžete sledovať všetky ich aktuálne novinky. Nájdete tu tiež prehľad o všetkých ich budúcich koncertoch.

Kto je Bluewine?

Kapela Bluewine vznikla v roku 2018. Dvaja jej členovia sú zo Serede (resp. Sereď a Dolná Streda), dvaja od Nitry a jeden z Hlohovca. Ich prvý väčší koncert bol na Jazz Blues Jamboree v roku 2018 v Nových Zámkoch, kde sa predstavili v rámci súťažnej prehliadky nových kapiel.

Kapela hrá v zložení:

  • Tomáš Racko – spev (Sereď)
  • Martin Borza – ústna harmonika/dopr.gitara/lap-steel/vokály (Nitra)
  • Martin Mrllák – sólo gitara (Nitra)
  • Viktor Války – bassgitara (Dolná Streda)
  • Emo Škrabálek – bicie (Hlohovec)

Zdroj: FB Bluewine

Zdroje: FB Bluewine
Zdieľať na Facebooku