20.06.2024, meniny má
23. apríla 2019

Knižné hody v Seredi sa blížia. Študenti obchodnej akadémie zaplavia Námestie slobody knihami

reklama

Každoročne sa na Námestí slobody v Seredi stretávajú študenti obchodnej akadémie, ktorí pre vás pripravujú tradičné podujatie s názvom Knižné hody. Ak ste túto akciu ešte nenavštívili, tento rok máte opäť skvelú príležitosť. Knižné hody sa budú konať v stredu 15. mája 2019 od 10:00 hod. do 14:00 hod. na spomínanom námestí. V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie presunie do Domu kultúry v Seredi.

Každý rok sú Knižné hody zamerané na inú tému. Tohtoročný 13. ročník bude venovaný 30. výročiu nežnej revolúcie s mottom „Sloboda nie je samozrejmosť“. Pripomíname si ju ako nekrvavé udalosti, ktorých dôsledkom bolo odstránenie komunistického režimu v Česko-Slovensku a ktorých iniciátormi boli práve študenti.

Knižné hody 2019

Cieľom Knižných hodov je šírenie umeleckého slova medzi obyvateľmi nášho mesta, prezentácia tvorivých a umeleckých aktivít, láska ku knihám a zároveň spájanie všetkých vekových kategórií prostredníctvom knihy.  

V tematických stánkoch budú na vás čakať študenti, ktorí si pripravili rôznorodý program, zážitkové hry a aktivity. Nebude chýbať ani burza kníh, hudba, spev či prednášky, takže si tu na svoje prídu malí aj veľkí.

reklama

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: kniznehodysered.webnode.sk, wikipedia.sk
Zdieľať na Facebooku