16.04.2024, meniny má
28. februára 2024

Ďalší športový štvrtok na Mlynárskej ulici bude spojený s otvorením prekrásneho obnoveného ihriska

Ďalší športový štvrtok na Mlynárskej ulici bude spojený s otvorením prekrásneho obnoveného ihriska
Zdroje: seredsity.sk/Tomáš Kalinay
reklama

Ing. Zuzana Slahučková, referent komunikácie MsÚ Sereď, v stredu zverejnila pre mnohých veľmi potešujúcu správu.  V lete 2023 sa v meste stali veľmi obľúbenými a vyhľadávanými popoludnia pre mladých – Športové štvrtky. Ich hlavným cieľom bolo rozhýbať mladých ľudí v Seredi a dať im možnosť zmysluplne tráviť voľný čas aj spoznať ďalších ľudí z mesta.

Vo štvrtok 7. marca sa môžete tešiť na podobný zážitok, špeciálnym bodom programu bude oficiálne otvorenie basketbalového ihriska na Mlynárskej, ktoré si nedávno oblieklo pestrofarebný šat.

Marcový športový štvrtok bude špeciálny

Športový štvrtok bude orientovaný najmä na basketbal, no potešia vás iné športové možnosti. Budete si môcť zasúťažiť o ceny od mesta a zaujímavosťou bude aj basketbalový zápas s primátorom Serede Ondrejom Kurbelom.

Špeciálny Športový štvrtok prinesie vysvetlenie projektu, vďaka ktorému pribudlo na Mlynárskej ulici krásne obnovené ihrisko aj so špeciálnym športovým vybavením.

reklama

Záber z novembra 2023. Zdroj: Tomáš Kalinay

Projekt obnovy ihriska bol realizovaný občianskym združením Ivado s podporou ministerstva informatizácie MIRRI. Na podujatí vystúpi s tanečným vystúpením OZ Life is Perfect. Vo štvrtok sa taktiež zoznámite so zariadením YourLox, ktoré slúži na požičiavanie športového náradia.

Rodiny s deťmi sa môžu tešiť na animátorov, ktorí sa postarajú o športové disciplíny.

Tešíme sa na vašu účasť, vo štvrtok 7. marca od 15.00 hod. na basketbalovom ihrisku na Mlynárskej ulici. Vstup je voľný!

štvrtky

Zdroj: Mesto Sereď

Zdroje: seredskenovinky.sk
Zdieľať na Facebooku