16.05.2022, meniny má

Kultová Apocalyptica sa už zajtra predstaví v amfiteátri. Publikum bude ešte väčšie ako na Clean Bandit

16. augusta 2018
SKULLSNBONES.COM
16. augusta 2018

Kultová Apocalyptica sa už zajtra predstaví v amfiteátri. Publikum bude ešte väčšie ako na Clean Bandit

Kultová Apocalyptica sa už zajtra predstaví v amfiteátri. Publikum bude ešte väčšie ako na Clean Bandit
SKULLSNBONES.COM
reklama

Po minulotýždňovej slovenskej premiére skupiny Clean Bandit, o ktorej sme písali aj v našom článku sa v Seredi predstaví ďalšia svetoznáma skupina Apocalyptica. Fínski violončelisti prichádzajú so silným koncertným programom s názvom Apocalyptica Plays Metallica By Four Cellos. V minulom roku skupina oslávila 20 rokov od vydania debutu, na ktorom sa nachádzajú prerobené klasiky od skupiny Metallica a pri tejto príležitosti hrajú ich známy program znova.

Zdroj: youtube.com

Tešíme sa na to a dúfame, že si užijeme legendárne skladby ako Master of Puppets, Welcome Home alebo Nothing Else Matters. Virtuózi s violončelami spolu s krásnym prostredím Zámockého parku určite vytvoria návštevníkom ďalšie nezabudnuteľné zážitky.  Ak ešte nemáte lístky, kúpiť si ich môžete v predpredaji tu. Momentálne stoja 29 €, na mieste to bude za 29 €.

Zdroj: blabbermouth.net

reklama

Fínska štvorica violončelistov je svetovým fenoménom z Helsínk. Vo svojich začiatkoch sa preslávili jedinečnými cover verziami kapely Metallica a Sepultura. Apocalyptica reprezentuje hudobný štýl, ktorému sa hovorí cello metal. Ide o symfonicko-metalové zoskupenie. Neskôr začali tvoriť vlastnú inštrumentálnu tvorbu a spolupracovali s veľkými menami ako napríklad Slayer, Flyleaf, Gojira, HIM, Slipknot a ďalší.

Projekt IN CASTLE prináša eventová Agentúra KVAS v spolupráci s Domom kultúry Sereď. Organizátori chcú využiť potenciál amfiteátra, ktorý v spojení so Zámockým parkom a historickým kaštieľom dotvára atmosféru open-air koncertov. Unikátny pocit z podujatí pod hviezdami a okolité prostredie určite umocní zážitok z výstupení. My sa z toho tešíme a veríme, že aj ostatné koncerty dopadnú rovnako dobre ako minulotýždňový Clean Bandit.

Ak ste ešte náhodou nezaregistrovali naše súťaže o lístky na všetky tieto koncerty, tak určite sledujte naše sociálne siete Facebook a Instagram. Čoskoro znova ohlásime ďalšie súťaže na podujatia projektu IN CASTLE.

Ďalšie koncerty v našom amfiteátri v rámci projektu IN CASTLE:

PAPA ROACH + ZOČI VOČI / 21. august, 20:00

SUZI QUATRO / 26. august , 20:00

RADOŠINSKÉ NAIVNÉ DIVADLO + SĽUK / 29. august, 19:30

Na záver pripájame 2 praktické mapky s legendou, nájdete tam všetky potrebné informácie ohľadom lokácie, rozmiestnenia stánkov, parkovania a podobne.

Zdroje: agenturakvas.sk
domkultury.sered.sk
Zdieľať na Facebooku