05.12.2021, meniny má
15. novembra 2018

Legendárna kapela Whitesnake sa predstaví v Seredi. Svetové koncerty v amfiku pokračujú

reklama

Projekt IN CASTLE pokračuje aj ďalšiu sezónu a prvé meno je už vonku. Hneď prvý interpret je pre fanúšikov obrovské prekvapenie. Už teraz sa totiž môžete tešiť na legendárnu kapelu Whitesnake. 

Sme presvedčení, že britskí hudobníci na čele s Davidom Coverdalom prinesú strhujúci zážitok. David je známy aj tým, že niekedy spieval v kapele Deep Purple. Neskôr v roku 1977 založil Whitesnake. Skupina navštívi naše mesto v rámci svojho svetového turné s názvom ,,Flesh & Bloom” a predstaví nielen najnovší album, ale určite zahrá aj svetoznáme hity.

Kapela Whitesnake sa predstaví v Seredi so svojim turné s názvom Flesh&Bloom. Zdroj: whitesnake.com

Náš amfiteáter sa počas leta 2018 zapísal na festivalovú mapu veľkých koncertov. Predstavili sa tu svetoznáme mená ako Clean Bandit, Papa Roach, Suzi Quatro, Apocalyptica a kopu ďalších. Organizátori potešili fanúšikov rôznych generácií a hudobných štýlov po celom Slovensku a preto bude úspešná séria letných koncertov pokračovať aj ďalší rok.

Dom kultúry v Seredi v spolupráci s agentúrou Kvas už teraz pripravujú program na budúci rok a čoskoro zverejnia ďalšie mená, ktoré vás určite milo prekvapia. Pripomeňte si krásne momenty v našom amfiteátri v skvelom videu, ktoré sumarizuje všetky koncerty v rámci projektu IN CASTLE.

Frontman kapely Whitesnake David Coverdale. Zdroj: Twitter @davidcoverdale

Koncert sa bude konať 5. júla 2019 o 20:00 v seredskom amfiteátri a vstupenky si môžete kúpiť priamo v Kine Nova alebo po rozkliknutí v sieti Ticketportal. Lístok v predpredaji momentálne stojí 19 EUR. Určite nás sledujte na našich sociálnych sieťach, pretože vám čoskoro opäť prinesieme zaujímavé súťaže o lístky aj na koncert kapely Whitesnake.

„Veľmi sa tešíme, že si zahráme na IN CASTLE v Seredi na Slovensku v lete 2019. Spolu s vami, našimi fanúšikmi, si pripomenieme tohtoročné 40-te výročie kapely Whitesnake. Viac ako 4 dekády plazej zábavy. Ďakujeme všetkým fanúšikom – za zážitky aj stretnutia. Za tie roky sú vás milióny. My sme poctení a pozývame vás na náš koncert.” odkazuje seredským fanúšikom spevák David Coverdale.

https://www.youtube.com/watch?v=TOwd30wXc-0

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním

Zdieľať na Facebooku