21.05.2024, meniny má
27. augusta 2018

Úspechmi ocenená tanečná skupina LY Dance United v Seredi k sebe hľadá nové talenty

reklama

Tanečnú skupinu LY Dance United skalným Seredčanom nemusíme predstavovať. Tanečná skupina z nášho mesta je ocenená mnohými úspechmi, ktoré siahajú až za hranice Slovenskej republiky. Reprezentujú nás od roku 2006 a za ten čas stihli nazbierať naozaj krásnu zbierku trofejí. Veď pozrite sa sami.

Autor: LY Dance United

Tanečná crew je hrdou nositeľkou titulu majster a vicemajster Európy v školskom roku 2016/2017 na Majstrovstvách Európy v Budapešti, v kategórií deti a juniori. Neuveriteľné úspechy dosiahli aj na celoslovenskej scéne. V minulom školskom roku sa im podarilo umiestniť 24x na prvom mieste, 13x na druhom mieste a 8x na treťom mieste a podarilo sa im kvalifikovať na tohto ročné majstrovstvá Európy v Rumunsku. Úžasné. A práve táto tanečná skupina, hľadá nových členov. Máte syna, dcérku alebo vnúčatá?

Od dnes 27.8. 2018 do 7.9.2018 bude prebiehať nábor nových členov, ktorých záľlubov je hlavne tanec.

reklama

KDE? Športová hala Relax v Seredi na Mlynárskej ulici 4340/38

KEDY? od 17:00 do 19:00 hodiny

KOHO HĽADAJÚ? Prihlásiť sa môžu všetci deti od 5 rokov,  cez juniorov, mládež až po seniorov. Jednoducho každí, kto miluje tanec

VÝUKA: Široká tanečná škála zameraná na Hip Hop, open dance ako old school, new school, house dance, lockin, poppin waackin, vogue, rôzna pohybová príprava a gymnastika.

Počas celého školského roka sú pre vás alebo pre rodinných príšlušníkov pripravené skvelé tréningy, vystúpenia, tanečné battles, zimné sústredenie, celoslovenské tanečné súťaže a mnohé ďalšie prekvapenia. Vás alebo vaše deti budú mať na starosti skúsené trénerky Alena Krivosudská a Dominika Miháliková. Tanečnú skupinu LY Dance United môžete sledovať na jej Facebookovom účte alebo na Instagrame.

Všetky vaše otázky smerujte na mail lydanceunited@gmail.com alebo na čísla 0903 295 135 / 0910 196 176.

LY Dance United v Seredi

Autor: LY Dance United v Seredi

LY Dance United v Seredi

Autor: LY Dance United v Seredi

LY Dance United v Seredi

Autor: LY Dance United v Seredi

LY Dance United v Seredi

LY Dance United v Seredi

LY Dance United v Seredi

LY Dance United v Seredi

Zdieľať na Facebooku