06.08.2020, meniny má
reklama
22. novembra 2019

Magický Avatar Fest sa uskutoční v Seredi už po siedmykrát. Príďte nasýtiť svoje telo aj dušu

Magický Avatar Fest sa uskutoční v Seredi už po siedmykrát. Príďte nasýtiť svoje telo aj dušu
Zdroj: doma.nova.cz/avatarfest.sk
reklama

Avatar Fest je už takmer tri roky súčasťou seredského „kultúrneho vyžitia“. Prvýkrát sa konal v Seredi ešte pod názvom Prem Avatar Fest v decembri 2016. Odvtedy je už pravidelne rozdelený na jarnú časť v apríli a jesennú časť v novembri.

Avatar Fest 2019

Tento víkend 23. – 24. novembra 2019 si môžete už po siedmykrát vychutnať v Dome kultúry v Seredi festival jogy, hudby duše a zdravia – Avatar Fest 2019 s podtitulom Cesta k prameňu. V sobotu začína program od 8.00 hod. a v nedeľu od 8.30 hod. Vstupenky na festival si môžete zakúpiť na tomto odkaze alebo priamo na mieste, kde však budú o niečo drahšie.

Zdroj: avatarfest.sk

Viac miesta, viac aktivít

Nakoľko záujem o tento „duševný“ festival rastie, rozhodli sa organizátori rozšíriť priestory, v ktorých budú prebiehať jednotlivé časti programu. Oddychová zóna sa zväčší trojnásobne, sálu „B“ zaplní vegánska reštaurácia Páni Baklažáni z Nitry, čajovňa Surya z Galanty a kuchárka indickej, ajurvédskej a prírodnej stravy Dobromilka.

Program bude prebiehať naraz v 5 priestoroch – Divadelná sála, Energia Jogy, Banketová sála, Tanečná sála, Učebňa a bonusovo ešte na pódiu. „Joga priestor“ sa po minuloročných skúsenostiach presunul do telocvične seredského gymnázia, čím sa kapacita zvýšila na 120 aj viac osôb.

Upútavky na program

Z Energie jogy sa môžete tešiť na indickú lektorku Jaiwanti Singh, Swamiho Dayanandu, Vierku Ayisi, Mateja Jurenku, Fredyho Aysiho či na Jogu Smiechu s Tiborom Parkanským.

V divadelnej sále si nenechajte ujsť prednášku Zvládanie životných prekážok podľa Štefánika. V sobotu o 14.00 hod. príde jeden z najvydávanejších slovenských spisovateľov – Jozef Banáš porozprávať o nezlomnej viere a odhodlanosti inšpirovanej najväčším Slovákom.

V nedeľu od 10.30 hod. si môžete v divadelnej sále užiť Básničkové snívanie s Bibianou Ondrejkovou a na pódiu estrádnej sály si budete môcť celý víkend vychutnávať rôzne koncerty.

Zdroj: avatarfest.sk

V banketovej sále je pre vás pripravené množstvo zaujímavých prednášok, ako napríklad Prednáška o pobytoch v tme, Vzťah muža a ženy alebo Vedomé partnerstvo či Nové odhalenie o DNA. V nedeľu na obed si príďte vypočuť cestovateľsko-poznávaciu prednášku Martina Nikodýma – Život podľa Martina o zážitkoch a poznaní z jeho ciest po svete, ale aj o jeho obľúbenom včelárení. Na festivale vás čakajú aj rôzne workshopy, ako hranie na nástroji woodpack, medosviečkový workshop či zážitkovo-hudobné-ozdravné vibrácie zvukového kúpeľa.

Nakoľko program je naozaj bohatý a pestrý (57 rôznorodých aktivít), odporúčame vám vybrať si 3 – 4 aktivity odlišného zamerania a zvyšok dňa si vychutnávajte výborne jedlo, čajík a pohodu s priateľmi.

Zdroj: FB Daniel Dayananda Swami

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: avatarfest.sk, FB podujatie Avatar FEST 2019, FB Daniel Dayananda Swami
Zdieľať na Facebooku