03.03.2021, meniny má
3. decembra 2020

Majte krásne a voňavé Vianoce. DT Parfémy v Seredi majú pre vás pripravené stovky vôní, ktoré budete milovať

Majte krásne a voňavé Vianoce. DT Parfémy v Seredi majú pre vás pripravené stovky vôní, ktoré budete milovať
Zdroj: Fany Ambrózyová/Seredsity.sk

Štedrý večer sa nám nezadržateľne blíži a s ním aj nákupy vianočných darčekov. Isto nám dáte za pravdu, že každý z nás chce byť na Vianoce originálny a chce vyčariť svojim blízkym úsmev na tvári.

Pre niekoho je to možno ťažká úloha, no pre tých, ktorí sa rozhodnú darovať pod stromček parfum, to bude vďaka predajni DT Parfémy v Seredi naozaj jednoduché. Nižšie si prečítate nielen o ich širokej ponuke, ale nájdete aj niekoľko tipov na skvelé vianočné darčeky.

Zdroj: Seredsity.sk

Parfumy svetových značiek a rakúska drogéria

Vo všeobecnosti je parfum jeden z najobľúbenejších darčekov. Je skvelý nielen pre ženu, ale aj pre muža. Vždy poteší, nakoľko ten z minulého roku sa už pomaly míňa.

V samotnej predajni nájdete obrovský výber parfumov všetkých svetových značiek aj ich najnovších modelov. S výberom toho správneho vám pomôžu vždy usmiate a pozitívne naladené predavačky, ktoré ani nás nenechali v štichu.

Naozaj nás však prekvapila bohatá ponuka rôznorodej drogérie. V tejto predajni nájdete totiž aj dovezenú rakúsku drogériu, ktorá je, podobne ako potraviny, o niečo kvalitnejšia. Ak teda nabudúce budete potrebovať kúpiť drogériu, určite sa zastavte v DT Parfémy a urobte si vlastný test kvality.

Predajňu nájdete na adrese Námestie slobody 1196/19 v Delta pasáži. Otvorácie hodiny sú v pondelok až piatok od 9.00 hod. do 18.00 hod. a v sobotu od 9.00 hod. do 12.00 hod.

Pre tých, ktorí kupujú darčeky na poslednú chvíľu, budú predajne otvorené aj 24. decembra od 9.00 hod. do 11.00 hod. Ďalšiu predajňu DT Parfémy nájdete aj v Galante.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Radi vám poradia s výberom

Okrem veľmi širokého sortimentu má táto predajňa ďalšiu skvelú výhodu, ktorou sú jej zamestnankyne. S nimi sa nemusíte báť, že by ste kúpili zlú vôňu a vždy vám veľmi ochotne a dobre poradia.

Z vlastných skúseností vám dokážu odporučiť viaceré typy parfumov a poradia vám, ktorý sa hodí pre vašu mamu, dcéru, manželku či babku. Samozrejme, platí to pre obe pohlavia a majú veľmi veľký výber parfumov aj pre mužov.

Najlepšie je vždy vedieť, pre koho darček kupujete, koľko má rokov a vhodné je odfotiť si aktuálny parfum, ktorý daná osoba používa.

V prípade, že by ste si chceli overiť, či majú na predajni konkrétny parfum, neváhajte a preverte si jeho dostupnosť na telefónnom čísle 0918 863 394 alebo im napíšte správu na ich oficiálnej facebookovej stránke.

Seredsity.sk odporúča tieto vône

Ak by ste tento rok chceli dať pod stromček vašej polovičke niečo exkluzívnejšie, určite vám odporúčame tieto skvelé parfumy, ktoré vyzerajú naozaj luxusne.

Okrem klasických balení majú DT Parfémy k dispozícii aj krásne darčekové kazety, ktoré už na prvý pohľad vyzerajú veľmi lákavo.

V každej z nich sa okrem parfumu nachádza aj ďalší kozmetický produkt, ktorý určite poteší každú ženu. Navyše sú kazety cenovo výhodné a v krásnom balení bude parfum vyzerať naozaj luxusne. Výhodou sú tiež rôzne zľavy, ktoré vám vždy milé predavačky vedia ponúknuť.

My odporúčame nielen klasické a časom overené vône a značky, ale aj dizajnové kúsky. Značky ako Hugo Boss, Versace či Dolce Gabbana sú nestarnúcou klasikou. Ako môžete vidieť na fotkách, vyzerajú vskutku nádherne. Za fotky ďakujeme našej talentovanej fotografke Fany Ambrózyovej.

Dúfame, že sme vám týmto článkom aspoň trošku uľahčili vianočné nákupy a výber toho pravého parfumu zvládnete ľavou zadnou.

Zdroj: Fany Ambrózyová/Seredsity.sk

Zdroj: Fany Ambrózyová/Seredsity.sk

Zdroj: Fany Ambrózyová/Seredsity.sk

Zdroj: Fany Ambrózyová/Seredsity.sk

Zdroj: Fany Ambrózyová/Seredsity.sk

Zdroj: Fany Ambrózyová/Seredsity.sk

Zdroj: Fany Ambrózyová/Seredsity.sk

Článok vznikol v spolupráci s DT Parfémy.

Zdieľať na Facebooku