28.07.2021, meniny má
2. augusta 2020

Mäsovýroba Gašparík otvára v Seredi novú predajňu. Nájdete ju na Cukrovarskej ulici a predavačkou či predavačom sa tu môžete stať aj vy

Mäsovýroba Gašparík otvára v Seredi novú predajňu. Nájdete ju na Cukrovarskej ulici a predavačkou či predavačom sa tu môžete stať aj vy
Zdroj: seredsity.sk/gasparikmasovyroba.sk

Mnohí Seredčania si určite pamätajú, že vedľa DM drogérie a nového Pepca na Cukrovarskej ulici dlhé roky bývalo mäsiarstvo, ktoré si obyvatelia nášho mesta s týmto priestorom jednoznačne spájajú.

Neskôr však obchod s mäsovými výrobkami vystriedalo kvetinárstvo, ktoré na tomto mieste donedávna fungovalo. Čoskoro sa do toho istého priestoru opäť vráti mäsiarstvo, tentoraz konkrétne Mäsovýroba Gašparík, ktorá do nášho mesta prinesie prvotriedne mäsové výrobky tej najvyššej kvality.

My sa z príchodu tejto spoločnosti do nášho mesta veľmi tešíme, a preto by sme vám ju chceli ešte pred samotným otvorením bližšie predstaviť. Ak by ste sa o ich službách či produktoch chceli dozvedieť ešte viac, odporúčame vám navštíviť ich web alebo oficiálnu facebookovú stránku.

Trnavská pobočka. Zdroj: gasparikmasovyroba.sk

VSTUP DO NOVÉHO AREÁLU SPOLOČNOSTI. ZDROJ: GASPARIKMASOVYROBA.SK

Zdroj: gasparikmasovyroba.sk

Kvalitné slovenské výrobky aj pre celiatikov

Spoločnosť Gašparík prevádzkuje viac ako 20 predajní mäsa a mäsových výrobkov. Pritom nejde o žiadny zahraničný dovoz, ale poctivé slovenské mäso, ktoré sa u slovenských zákazníkov právom teší veľkej popularite. Stále väčšia popularita firmy a množstvo predajní nepochybne svedčia o najlepšej kvalite mäsových produktov.

Najnovšie v týchto predajniach okrem mäsa zo slovenských fariem a vlastných produktov nájdete aj produkty z ich lahôdkárskej výroby, čiže čerstvé šaláty, obložené bagety a obložené misy. Ak teda chystáte oslavu alebo sa vám ohlásili nečakaní hostia, Mäsovýroba Gašparík vás podrží aj v týchto situáciách.

Navyše, ak napríklad v pracovný deň nestíhate obed, nie je nič jednoduchšie ako zájsť si po čerstvú chrumkavú obloženú bagetu s kvalitnou domácou šunkou.

V ponuke obchodu nájdete tiež obľúbené domáce špeciality, akými sú pečené klobásy, jaternice či pečené bravčové kolená. Na svoje si prídu aj celiatici či zákazníci s intoleranciou na lepok, keďže väčšina produktov Mäsovýroby Gašparík neobsahuje múku, a teda ani lepok.

Tieto produkty si budete môcť zakúpiť alebo aj priamo ochutnať v pripravovanej seredskej predajni, ktorá by sa mala otvoriť druhý augustový týždeň.

Súčasťou novej predajne sa môžete stať aj vy

Neoddeliteľnou súčasťou úspechu firmy sú aj jej zamestnanci. Z takmer 200 zamestnancov väčšina pochádza práve z Trnavy alebo okolia.

Niektorí zamestnanci sú súčasťou firmy aj dve dekády a za ten čas so sebou priniesli tradičné recepty z rôznych častí trnavského regiónu, ktoré si svojou tradičnou chuťou našli miesto u všetkých zákazníkov.

O pár týždňov už Seredčania nebudú musieť kupovať mäso z dovozu z predražených supermarketov, ale si budú môcť vychutnať kvalitné domáce potraviny. Aj v lete, ktoré je časom grilovačiek, neváhajte zavítať do Mäsovýroby Gašparík. Možno vás prekvapí bohatá chuť kvalitnej slaninky či bezlepkových špekačiek. Presne tak majú totiž chutiť dobré mäsové výrobky.

Do novej predajne v Seredi hľadajú predavača alebo predavačku mäsa, mäsových výrobkov a lahôdok na plný úväzok. Ak ste komunikatívny a zodpovedný človek, ktorý sa nebojí pracovať s hotovosťou, určite firme pošlite svoj životopis. Viac informácií o pracovnej ponuke nájdete na tomto odkaze. 

Zdroj: gasparikmasovyroba.sk

Náborový plagát. Zdroj: seredsity.sk

Vernostná karta šetrí vaše peniaze

Pokiaľ ide o nákupy, každý z nás určite rád ušetrí nejaké to euro. Rovnako je to aj s nákupom potravín, a preto všetci radi využívame rôzne zľavy či vernostné karty.

Aj Mäsovýroba Gašparík ponúka svojim zákazníkom nielen spôsob, ako ušetriť, ale aj ďalšie výhody. Stačí sa pripojiť k vernostnému programu a môžete si užívať zľavy na vaše obľúbené mäsové výrobky.

Registračný formulár a všetky potrebné informácie nájdete tu. Stačí sa len zaregistrovať a získate zdarma nákupnú kartu a zľavu z nákupu. Okrem toho vás každý týždeň čakajú výhodné ceny na vybrané produkty a vďaka vernostnej súťaži môžete dokonca vyhrať zaujímavé ceny.

Najkvalitnejšie mäsiarstvo v meste

Spoločnosť Gašparík kvôli vysokému dopytu po kvalitnom mäse nedávno rozširovala aj svoje výrobné kapacity. Na jar tohto roka rozbehli výrobu s použitím nových moderných technológií. 

Zefektívnili sa aj výrobné a kontrolné postupy, znížila sa energetická náročnosť, zlepšili sa pracovné podmienky zamestnancov a v neposlednom rade sa zvýšila aj kvalita výrobkov.

Jedným z ďalších krokov spoločnosti je práve nová predajňa v Seredi. Miesto, na ktorom predajňa vznikne, si už všetci neodmysliteľne spájame s mäsiarstvom a preto sme radi, že táto tradícia bude pokračovať. Navyše je to autom veľmi dobre prístupná lokalita. Zaparkovať môžete priamo za budovou obchodu, alebo na ďalších priľahlých parkoviskách.

Zdroj: Seredsity.sk

Samotná predajňa už teraz naberá kontúry profesionálne vybaveného priestoru s pocitom domáckej atmosféry. V príjemnom prostredí s množstvom drevených prvkov budú určite radi nakupovať všetky vekové kategórie Seredčanov. Myslíme, že práve toto mäsiarstvo bude tým najkrajším v našom meste.

Mäsovýroba Gašparík šíri už rovné štvrťstoročie dobré meno poctivých, kvalitných slovenských potravín s dôrazom na lokálne a regionálne receptúry a tradície.

Sme preto veľmi radi, že aj v našom meste pribudne predajňa tejto kvalitnej značky. Seredčania sa tak môžu tešiť nielen na široký výber kvalitného mäsa a mäsových výrobkov, ale aj na rôzne klobásy a jaternice či studené misy a čerstvé šaláty, ktoré budú pre vás nachystané každý deň.

Zdroj: gasparikmasovyroba.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Mäsovýroba Gašparík.

Zdroje: Mäsovýroba Gašparík, profesia.sk, gasparikmasovyroba.sk
Zdieľať na Facebooku